Polin - już jest, w budowie.

Polin w budowie - kiedy przecięcie wstęgi? Jak są robione kabalistyczne projekty?

Państwowość; której nie ma. Dziwni ludzie, dziwny kraj. Wypowiedź, „dudusia”.

Budowa, drugiej palestyny. Kto tutaj jest uprzywilejowany, i dlaczego? Podwójna moralność, która obowiązuje ten wybrany naród. Podmiana narodu, który zamieszkuje ten kraj, pomiędzy Odrą i Wisłą. To tak mocno na skróty, tytułem wstępu. Resztę trzeba wysłuchać samodzielnie.

Pozdrawiam.

Przez to tez nalezy wspierac Palestynczykow, bo my jestesmy nastepnymi w kolejce.W innym poscie wrzucilem kilka linkow do organizacji wspierajacej Palestynczykow, ale tu tez powtorze:https://bdsmovement.net/http://www.gazaincontext.com/https://www.palestinecampaign.org/https://eyewitnesspalestine.org/

Do tego naszej glowie panstwa, dudzikowi, zalezy na tym, abysmy zapomnieli o kresach…<LINK_TEXT text=“https://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzys … %C5%82yniu”>https://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_Upamiętniania_Polaków_Pomordowanych_na_Wołyniu</LINK_TEXT><LINK_TEXT text=“https://pl-pl.facebook.com/pages/catego … 940035501/”>https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Community-Organization/Stowarzyszenie-Upamiętniania-Polaków-Pomordowanych-na-Wołyniu-833942940035501/</LINK_TEXT><LINK_TEXT text=“https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 … ej-niz-ak/”>https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-11-07/ocalala-z-rzezi-wolynskiej-niemcy-i-sowieci-pomogli-nam-bardziej-niz-ak/</LINK_TEXT><LINK_TEXT text=“https://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/ … 82545.html”>https://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/zamojscy-wolyniacy-ten-list-to-bezczelnosc,n,1000182545.html</LINK_TEXT>Prosze posluchac tego wywiadu i najlepiej kupic ksiazke lub wesprzec gotowka:[size=150]Pamięć o Wołyniu ma zostać wymazana z kart historii![/size][media]https://www.youtube.com/watch?v=prwnPBBrUVo[/media]

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!