Polecam.

Jest to odnośnik do systemu jaki obecnie panuje. Napisał ją Douglas Reed. Swego czasu mega hicior sprzedany w milionach egzemplarzy. Obecnie cisza ( wiadomo dlaczego ). Tytuł to; " Strategia Syjonu " pod tytuł - nieznana historia narodu wybranego. Wprawdzie zaczynam być sceptyczny w stosunku do historii przez manipulacje jakie sam doświadczam. :frowning: Ale ten tytuł wyjątkowo trafnie opisuje to co się dzieje obecnie i jak do tego doszło 600 lat p.n.e. dwa tomy dające do myślenia. Pozdro dla wszystkich na tym forum :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!