Polecam rzetelną wiedzę

Polecam wykłady Jacka Sokala który trafia do mnie bezbłędnie. Polecam kanał (bezinteresownie jak wszystko co robie) <LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/channel/UCDSfUC … pfQ/videos”>https://www.youtube.com/channel/UCDSfUCIO3dUCY_2w_u6ppfQ/videos</LINK_TEXT>

Dzięki, jest coś z praktyki o ziołach to zobaczę.

Jacek Sokal jest rewelacyjny. Oby więcej takich istot w naszym otoczeniu :slight_smile:

Dzięki za informację, dobry kanał :slight_smile:

Dziekuje za szerzenie wiedzy.Mam nadzieje, ze wielu z nas zna juz Dr Chuberta Czerniaka.

Jezeli nie, to tutaj umieszczam link do wywiadu z nim w telewizji eMisja TV:

Mimo nazwy studio wyborcze, jest w nim poruszany temat zdrowia i historii.<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=IX94e04 … bcastemail”>https://www.youtube.com/watch?v=IX94e04nYYY&feature=em-lbcastemail</LINK_TEXT>Pozdrawiam!

Irek

Ja polecam " Twoja nowa świadomość" strona Gracjana. Jest baaardzo prawdziwy.

No i oczywiście “Transerfing rzeczywistości” Vadimira Zelanda

Witam; @Irek. Filmu już niestety niema. Został zdjęty. Jak widzicie, tyle są wasze linki warte, na ile wam pozwolą buzie otworzyć. Gdybyś ten film umieścił fizycznie na YouTubePL. to ten film by każdy mógł obejrzeć. Dałeś link, i co z tego? Odpowiem gów*o. Cały czas przypominam że jest ZeroNet. Tam ten film by był do dzisiaj. Dotarło to do was? Ręce opadają, jak do was mówić, w jakim języku? Pozdrawiam. :ugeek:

Szczególnie cenne materiały i filmy trzeba kopiować na DVD i rozdawać. Sam mam dużo materiałów i muszę przygotować.

Część pochodzi od Jaruhy, część od innych osób, skopiowałem ściągnąłem sam. Jestem na etapie przygotowania dysku z zawartością.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!