Pojekt Alfa

Czesc. Zaczyna mnie to wkurwiac. Pisze i pisze biore wyslij i huj. Nic nie wysyla sie i znika tekst. To juz 4 zaginiony post. Palce bola na telef pisac a … ech. Mam dosc.



Fajnie ze zrozumiales krzychu. Ciesze sie . Ten post juz wali dobra energia. Ja nie mam moze az tskich problemow do rozwiazywania jak ty ale pisalem ci to wszystko bo sam jestem taki jak ty mozna powiedziec ze cie rozumiem. Umiem zamienic zlosc i nienawisc w energie dobra ale czesto rykoszetem obrywa mojs ukochsna zonka. Fsjnie ze sie pojawikes i sie wyjasnilo twoje pissnie. Dobrze ze uszanowales to ze odbiersmy nie za dobra energie z twoich postow. Tez nie siedze i nie placze. A w systuacjach kryzysowych potrafie trzezwo myskec w przeciwienstwie do innych. Przekonalem sie o tym nie raz. Czasami nawet myslalem ze jestem przemadrzaly czy ze sie czuje lepszy. A poorostu umialem zamienic bezruch 20 osob np w ratowanie zycia mojego sasiada. Ktory niesty i tak zginol. Tez byl kierowca i zginol pod wladns ciezarowka ja mialem 17lat. Nie wazne. Wazne ze ty jestes z nami i doceniasz to ze nie potrzebujemy tej energi ktors ty zamieniasz na paliwo. A potrzebujemy ludzi ktorzy maja doswiadczenie w robieniu sobie jaj z systemu szczegolnie naszego w naszym kraju. Chcialbym poznac kilks twoich historii zeby sie czegos nauczyc.

Oststni film z przed 4 godz marcina mowi o wyplatach kasy z bankow. Jest cos na rzeczy kilka dni temu zginelo mi 2700zl ale wczoraj oddali na szczescie. Ja wypalcsm kase z banku juz jakies kilka lat. Po tym co w grecji zrobili.

No nic krzychu moze sie kiedys spotkamy to pogsdamy. Wymienimy doswiadczenia. Na forum jesli chcesz tez mozemy. Mozesz tez opisac swoje doswisdczenia w innym dziale. Np porady i napisz swoj przzykald z dochodzeniowka. Czy sądem.



Moze opisalbys pare swoich sytuacji zyciowych w konfrontacji ze szczurami systemowymi. Jesli oczywiscie to nie sa jakies twoje prywatne sprawy. Np w dziale porady :slight_smile:.



Pozdrwiam :slight_smile: a nie , zdrowie masz. ( ja ur. 23.04 czyli byk :slight_smile: tez twardo stapam po ziemi :slight_smile: mam 38 lat ur. W 81r. To tez moze miec wplyw na moj charakter. Ciekaw jeste ike ty masz lat ) to szczescia i sprytu krzychu.



Adrian c. Jak projekt alfa ? :slight_smile: trzymasz sie? To wszystko jest w powijakach dobrze ze sa wogole jakies pomysly. I tak na marginesie zobaczcie ike ludzi codziennie tu zaglada oby tak dalej.

Duzo energi i odwagi wszystkim slovianom.

Narazie michal Nie znalazłem na tej stronie działu porady. Ja jestem trochę starszy od ciebie, ale nie podaje daty urodzin tak jak ty, bo to jest początek peselu. Nie o wszystkim mogę pisać, bo wcześniej i ostatnio trochę namieszałem i nie chcę by pewne osoby dowiedziały się że brałem w tym udział. To jest tak że jeśli panowie z działu przestępczości internetowej dodadzą cię do obserwowanych, to będą wiedzieli o wszystkim co napiszesz, szyfrowanie połączenia już nie pomaga. Mogę ci napisać dla przykładu o jednym z moich planów który zrealizowałem ponad 10 lat temu, byś mniej więcej zrozumiał jak działa mechanizm skutecznego planu i działania. Ponad 10 lat temu miałem konflikt z policjantami którzy pisali na tych samych forach internetowych co ja i nie podobało im się że o pewnych niewygodnych faktach na temat policji wypisuje, lecz to wszystko co tam pisałem było zgodne z prawem i nie mogli mi tego prawnie zabronić, lecz oni obrażali mnie, prowokowali, poniżali. W końcu któryś z nich napisał do mnie tak: Jak popełnisz kiedyś błąd to cie zamkniemy i delikatnie mówiąc panowie współlokatorzy będą ci do pupy zaglądać. Więc podjąłem wyzwanie i ułożyłem taki plan. Odwiedziłem kilkunastu moich dobrych znajomych których znałem z osiedla, lub razem pracowaliśmy i mówię każdemu z nich tak: słuchaj ja napiszę na ciebie w internecie groźby karalne z artykułu 190 kk ale ty się tym nie przejmuj, bo chcę sprowokować w ten sposób policję, bo mnie denerwują i jak przyjdą do ciebie śledczy to mów że ta sprawa cię nie interesuje i dyskretnie powiadom mnie że u ciebie byli, ja w zamian kupie browary i zaproszę na imprezę. I teraz następny ważny element planu. Przed groźbami napisałem że z każdym z nich pracowałem w zakładzie pracy w którym on obecnie pracuje teraz. Była to nie prawda bo nie z każdym pracowałem w jednej firmie. Napisałem tak specjalnie by śledczych nakierować na zakład pracy a nie na ich prywatne mieszkanie, dla tego użyłem takiej nie widzialnej zwrotnicy, co oni łyknęli oczywiście. No i chodzili prawie dwa tygodnie po zakładach pracy i pytali ludzi czy chcą mi założyć sprawę o groźby karalne, dawali im wydrukowane paski z moim nikiem i tekstem który napisałem. Oczywiście te paski co rozdawali trafiły do mnie z pełną informacją gdzie byli, kiedy byli i o co pytali. Miałem w tym czasie dużo czasu by z domu pozbyć się komputera. Najpierw wezwali mnie na świadka, podczas przesłuchania ze świadka zrobili zemnie podejrzanego i z komendy pojechaliśmy do mnie do domu, gdzie pokazali nakaz i zrobili przeszukanie i nie znaleźli nic, oczywiście bardzo się wkurwili, nastraszyli mnie i pojechali, bo wynik przeszukania mieszkania był negatywny. Za parę dni znowu zrobiłem prowokację z użyciem innych mechanizmów manipulacji, to już nie chcieli się na to złapać. Napisali mi na forum że jestem chory psychicznie i nie warto się mną interesować. Od tamtej pory przestali się mnie czepiać i miałem święty spokój. Mogłem pisać co mi się podoba. Tak mniej więcej działa najprostszy mechanizm manipulacji. Zawsze jest jedna i ta sama zasada jeśli masz do czynienia z sądem i policją. Rób zawsze tak by przysporzyć im jak najwięcej roboty, wtedy masz o wiele większą szansę na monitorowanie sytuacji i czas na kolejne działanie przeciwko nim. Znajomość i przewidywalność ludzkich zachowań daje ogromną przewagę nad przeciwnikiem. Tak to mniej więcej wygląda. Obecnie układam plany o wiele bardziej skomplikowane i o wiele bardzie skuteczne. Gdybym miał ci przekazać całą wiedzę dotyczącą tego tematu, to zajęło by mi to kilka miesięcy, nawet do roku czasu, bo sam ciągle czegoś nowego się uczę i stale poznaje nowe możliwości.

Czesc .

Kurde rozpisujemy sie w dziale z pomyslem jednego z suwerenow wiec umowmy sie ze to moj ostatni tu post. Licze tylko na twoja odpowiedz. :slight_smile:



z poradami chodzilo mi o dzial “pytania i odp”. Tam moznaby zalozyc nowy temat np “zabawy z systemem”. I z wiedza ktora masz trafils by w ciagu owego roku do kilkuset ludzi na raz. Moglbys byc dobrym nauczycielem. Wiadomo ze o nie o wszystkim moglbys napisac ale ile by bylo smiechu jakby bylo 100 osob w twoim planie? :slight_smile:. Tylko sobie to wyobraz :slight_smile:. A 1000 osob? Mozna by wiele namieszac w garncu.



Data jest data. Wiadomo ze to czesc peselu ale “oni” szukaja takich rzeczy w pewien sposob np slowa kluczowe np bom … ba . Jednak jak sa juz na forum jebane krety nie obrazajac zwierzatek to i tak zostawiasz slady. I tak od logowania na google zeby moc sie zarejestrowac po ip czy nr imei kazdego urzadzenia produkowanego obecnie. Kazdy procesor ,Kamerki w telef, mikrofony nawet klawiatury. Jak sie zawezma to cie znajda ( mozesz utrudniac i dobrze jak to “twoj” plan , masz szanse byc gotowym po przewidzeniu ruchu przeciwnika ) . Net nie jest anonimowy, wiem ze mozna zmieniac adresy ale musialbys hakowac swoj sprzet. Zmieniac telefony co miesiac nie mowiac o kartach, komputerach. Napewno znasz snowdena :slight_smile: nie pamietam czy tak sie nazywal ten haker Cia. Jego nie znalezli i do tej pory udostepnia i ujawnia ciekawe info. Zeby miec taka wiedze to lata szkoken z najlepszymi.

Skad wiem ze ty nie jestes psiarskim? Czy ty, ze ja nie jestem. Nie wiemy. Pisales o psychologii , socjologii ,liznolem tego na studiach ale wole sam czytac, troche w tym pomaga ale dzis to nie wystarczy to tez wiesz, wogole duzo wiesz. Skad wiemy czy cale to forum ariow to nie podpucha systemu zeby zebrac odpowiednie info, zeby zebrac okreslona grupe ludzi.? Nie wiemy , mozemy jedynie to czuc tego nam nie odbiora i tego sie boja. Ja jestem pewny ze po tylu latach doswiadczen Ty to wszystko wiesz ale ( zawsze mam ich pelno :slight_smile: ale to chyba dobrze ) ale czy to nie jest juz lekka paranoja? Nie mowie ze to zle. Kazdy umie wykozystac inaczej rozne sytuacje i to jest wazne i potrzebne. (Bez tego bylibysmy maszynami nie umiejacymi myslec po swojemu. ). Zmiana kazdego urzadzenia na kazdym kroku. Uwazanie na to co i gdzie sie pisze i mowi. Bo dzis spoleczenstwo przesiaknete jest konfidentami.

Musisz miec duuuuzo czasu na zdobywanie tej wiedzy, na myslenie o tych planach , przemyslenie po kilka razy, ja nie mam az tyle czasu i przebudzilem sie niedawno bo jakies 5 lat i na poczatku ciezko mi bylo uwierzyc ze tak mozna doprowadzic czlowieka do zera. Stad moje skromne doswiadczenie w tych sprawach.



Akcja ze zmylka 10lat temu tez dobra ale wystarczyloby zeby jeden z “dobrych” znajomych sprzedalby cie za paczke landrynek ( nie obrazam ani znajomych ani ciebie ze przy takiej akcji poszedlbys do jakichs leszczy) lub na inny sposob ( maja wiele lat doswiadczen od 45r w zdobywaniu info i przekonywaniu ludzi ze czarne jest biale a biale czarne). Wtedy lezysz drogi krzychu… na lata. I wtedy ich ulubione zabawy a dla ciebie grozby z lgbt moglyby sie ziscic.

Skad wiedziales ze to psy na tym forum pisaly co ty? No pozniej jak ci grozili to juz wiedziales a na poczatku?

Jestes uparty , charakterny i inteligentny z duza wiedza. Ja to rozumiem i widze. Pewnie nie tylko ja.

No nic ruszam dalej w trase. Trzymajmy sie wszyscy. A systemowi to co bardzo lubi czyli 3 w 4. :slight_smile:

Pozdro

Narazie michal Jak chcesz to załóż nowy temat w dziale pytania i odpowiedzi o nazwie (Zabawy z systemem) tak jak napisałeś, to będę tam pisał. Jeśli chodzi moje spostrzeżenia ap ropo policjantów, to do dnia dzisiejszego zmienili się na gorszę, są jeszcze głupsi niż byli. Może jest to spowodowane brakiem kandydatów do służby, wiec biorą gamoni. Żeby nie być sprzedanym też trzeba przestrzegać pewnych zasad. To czy typ jest śliski i może cię sprzedać, to kwestia wyczucia, lecz nie możesz zdradzać całego planu ludziom którzy biorą w tym udział. Nie możesz nikomu powiedzieć że są w to zaangażowane inne osoby. Typ musi wiedzieć że tylko on o tym wie, więc jak sprzeda to będzie wiadomo że to on. Zawsze pełna kontrola sytuacji. Wystarczy jeden błąd a plan się posypie. Temat rzeka którego nie da się wyjaśnić w kilku linijkach.

Zgadzam sie ze wszstkim co napisales. :slight_smile:. Temat zaloze czemu nie.

Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam.

Pomysł podobny od dawna chodzi mi po głowie ale trochę inaczej bym go realizował, a mianowicie na poziomie rodu. Zakładajac tak jak przedstawiał Pan Marcin na swoim kanale jeden ród ma liczyć około 1000-1500 osób czyli można przynajmniej z widzenia znać prawie wszystkich. W takim rodzie można wybrać na wiecu kilku tzw. powierników np. jednego na stu i ich zadaniem było by zbieranie informacji oraz środków na rózne cele w rodzie jeśli byłaby nadwyżka można ja przekazać np. słabszemu rodowi lub takiemu który przeżył np. klęskę żywiołową (powódź, huragan itp.) ale zawsze za zgodą i aprobatą ogółu członków rodu. Pomysł jeszcze jeden mi przychodzi do głowy np. ilu młodych ludzi boryka się na starcie z brakiem mieszkania i opóźnia zawarcie zwiazku formalnego lub posiadanie dzieci. Moim pomysłem na rozwiązanie tego problemu jest składka od każdego człona rodu po np. 100 PLN na tzw. “zagospodarowanie” dla takiej pary młodych ludzi za kwotę 150 tys. PLN i wsparciu rodziny i przyjaciół tacy młodzi ludzie mieliby mozliwość budowy ekologicznego domu i startu w życie bez niewolniczego kredytu podobnie by mogło być gdy kobieta rodzi dziecko i nie moze pracować bo zajmuje się noworodkiem, a tylko jej partnet pracuje na utrzymanie domu i rodziny . Dlaczego tak myślę i podnoszę ten temat, bo to od młodych ludzi i ich dzieci będzie zależała nasza przyszlość a my budujemy podwaliny pod nowy model naszego państwa. Temat luźny do przemyślenia.