Podróże samochodem Polska-Francja ....testy?

Witam. :slight_smile:
Razem z mężem bedziemy wracać do Francji w następnym tygodniu, czy wiecie może jak wyglada przekroczenie granicy prywatnym samochodem, jak obejść testy ?
Będę wdzięczna za odpowiedz.
(Przyjechaliśmy do Polski początkiem listopada)

Sylwia

Czesc, czytalem dzisiaj wypowiedz goscia ktory niby jezdzi 4 razy w miesiacu w obie strony przez granice z Niemcami z uwagi na prace i nikt go nie kontrolował w żaden sposob w tym kontekscie. Ja niestety wiedzy z pierwszej reki nie posiadam ani o dalszych granicach.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!