Pobyt na wsi za barter...

Witam Ariów,Chcialbym zaoferowac pobyt na malutkiej malowniczej wsi kaszubskiej (bez kosciola :wink: ) w zamian za ‘‘barter’’ (pomoc w ogrodzie, sadzie - wszystko do uzgodnienia i dostosowane do umiejetnosci).Oferuje pokoj lub domek, w zaleznosci od ilosci chetnych.Nie ma tu namolnego ruchu, halasow miasta, smogu elektromanetycznego, bardzo slaby zasieg tel… niedlako jezioro 93ha, w pewnej odleglosci piekne lasy m.in Bukowe…Gdyby ktos sie zainteresowal poprosze pisac na PRIV.Zdrowia :slight_smile:

Byłabym chętna. Kocham ziemię i marzę o wyprowadzce z miasta. Od dwóch lat chętnie pracuję w barterze za mieszkanie i pobyt w ekologicznym otoczeniu dla mnie i dla 6-letniej córeczki. Lipiec mamy już praktycznie zagospodarowany. W zcerwcu będziemy w okolicach, to może jakieś spotkanie przy herbacie, kompocie lub wodzie. W drodze do i z Dębiny przejeżdżamy przez Kaszuby. Lubimy poznawać nowe miejsca i Arian. Pozdrawiamy z Krakowa

Jestem zainteresowana [email protected]

Jestem zainteresowana [email protected]

Witam.
Jestem zainteresowana ale w przyszłym roku 2021.
Maria Żurawska - fundator Fundacji Seniorom Nie Jesteś Sam.
www.fundacjaseniorom.pl

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!