PILNE. Spis rolny 1.09-30.09.2020

Trwa spis rolny, który jest wg mnie inwentaryzacją własności firmy IIIRP.
Czy macie pomysł jak się zachować? Odmówić? Jest obowiązek… Czy podpisać, jak podpisać?
Poradźcie proszę.

Witaj, Już taki był w 2010. https://stat.gov.pl/spisy-powszechne/powszechny-spis-rolny-2010/. Żyjemy w w takim obozie. Mówią Ci co i jak masz uprawiać-hodować. Co do spisu to gminy mają wszystkie dane. Nie muszą się bawić w inwentaryzacje. Tyle w temacie. Irek

@ariowie @Irek Ludzie gadają… (St.Milewski, Potocki, Zygfryd), że w 2012 r. dekretem papieskim zostały rozwiązane wszystkie państwa. Aby niewolnicze obozy-państwa mogły dalej zbierać z nas żniwo, utworzono państwa-firmy. @Irek - tym wpisem… nie pomagasz!
A zatem…To będzie pierwszy spis rolny po tej zmianie. Za rok w 2021 będzie spis ludności.
Nie spiszą tego z komputera, bo nawet “ciemnych sił” obowiązuje żelazna zasada. Nie mogą odebrać wolności, człowiek sam rezygnuje. Dlatego trzeba podpisać osobiście. Czy podpisywać? Jeśli podpisać to w jaki sposób? @ariowie Marcinie, czy możesz nagrać film na ten temat?

jeśli zjawi się rachmistrz to zapytaj go o podstawę prawną która Ciebie obliguje do podania danych, jeśli jej nie poda to do widzenia , możesz też nie podawać mu tego co nie chcesz ujawnić że masz, nikt tego nie będzie sprawdzał

Witaj, Może nie pomagam. Mam pisemko o spisie z GUS. Piszą, że jest to obowiązkowe. Brak informacji o karach. Piszą, że spis rolny jest wynikiem ustawy z dni 31/07/2019. Chodzi o Dz.U. poz.1728.
https://dziennikustaw.gov.pl/D2019000172801.pdf
Z tego co wiem jest to anonimowe tak zwane. Nie ma tu podpisów. Ale jak robi się przez internet ten spis musisz podać swój PESEL (numer niewolnika) i numer gospodarstwa.
Tu ustawa o spisie ludności https://dziennikustaw.gov.pl/D2019000177501.pdf
Poczytaj ustawy. Zobacz co Ci system może zafundować jak odmówisz. Potem opracuj strategie, zarezerwuj sobie czas na walkę i przygotuj kasę na prawnika jakby twoja strategia okazała się słaba. Tyle mogę Ci pomóc. Nie znam tej społeczności dobrze. Ale może się skończyć, że sam zostaniesz na polu bitwy. Wtedy Cię system załatwi. Nie znam wszystkich zasad tej gry z ciemnymi siłami. Może by ktoś tu opisał zasady tej gry pan i niewolnik lub ciemne i jasne siły. Gdyż mówienie prawo morskie lub prawo naturalne tu nic nie daje.
Polecam https://www.youtube.com/watch?v=QIitVRqS0_o
https://www.youtube.com/watch?v=HdZM1Fmr-g0
https://www.youtube.com/watch?v=WemtfPCBvuo
https://www.youtube.com/watch?v=mSkibspwjEo
Jak załapiesz co tu jest mówione. Sądzę, że będziesz wiedział co masz zrobić. Ja nie wszytko łapie z tych filmów.
Po za tym jestem z Mazur a Ty? Pozdrawiam Irek

Jestem z Mazowsza.

Podobno rachmistrze nie będą chodzić po domach. Okazja, by stworzyć e-profile. Podobno spis będzie tylko przez internet i telefonicznie. Jak przez telefon mam podpisać czerwonym długopisem? I jeszcze zastrzec, że to nie IIIRP, tylko IIRP?
Podczas poprzedniego spisu gazeta “Dziennik” miała poważne wątpliwości. GUS odpowiedział jej, że dołoży wszelkich starań: https://archiwum.giodo.gov.pl/259/id_art/2590/j/pl
A po roku…
A dane wyszły sobie dalej… do jakiego kraju? Kto zgadnie?
https://niepoprawni.pl/blog/3977/spis-powszechny-unia-ukryje-dane-w-izraelu
Dlatego pierwsza dama w IIIRP powiedziała podczas ostatniego knesetu: “Przyjeżdżajcie do Polski. Tu czekają na was całe gospodarstwa, gotowe domy.” Najpierw był spis, rolny w 2010 w 2011 spis ludności a w noc sylwestrową 31.12.2011r. że te dane zostaną przekazane Izraelowi.
Mam nadzieję, że Marcin @ariowie odniesie się do spisu. Mamy przecież podobno prawników.

Irek straszy ciebie, nie słuchaj go nie taki diabeł straszny jak go malują. Jeżeli chcesz być wolny to przygotuj się chociaż w minimalnym stopniu z podstaw prawa, którymi bandziory operują, to da ci pewność w każdej rozmowie, w każdym kontakcie z nimi, Jak znasz prawo, którym oni operują to jesteś w stanie znależć kontrargumenty prawne. Nie zawsze oni mają rację, działają na podstawie wywołania lęku i nieznajomości prawa przez zwykłych ludzi. To jest ich jedyna broń ale bardzo słaba. Proponuję nie bać się i nie ujawniać wszystkich aktywów oni nie mają czasu ani możliwości na szczegóły. Przecież nie wejdą do twojego kurnika i nie będą liczyć wszystkich kur w gospodarstwie. Opierają się na tym co im powiesz, a ty nie musisz ujawniać wszystkich swoich tajemnic. Takie jest moje zdanie i wiedza. Masz prawo chronić swoje mienie a bandziorom nic do tego, bo jak uznają, że można ciebie obrabować to cię okradną.

2polubienia

Ewitam masz całkowitą racje. Tylko trzeba znać prawo. Aby znać to trzeba mieć czas by je studiować… Zaś oni starają się byś czasu nie miał. Ja się nie boje, gdyż nas gorsze rzeczy czekają w najbliższych latach. Spis to pestka.

1Klementynka ciekawy film.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!