PETYCJA

.

Witam; I popieram ten pomysł. Inna sprawa, czy ten pomysł przejdzie w sejmie? Jak mniemam, chodzi o państwowe święto. Trochę to czarno widzę. Gdyby tak chodziło o holokaust, to zapewne za piętnaście minut , było by to uchwalone. Ale takie święto Słowian, to już jest wielki znak zapytania. Sami możemy świętować; ale tego święta raczej nam nie przyznają. A petycja,? jest tyle warta , jak duże ma poparcie społeczne. Ja popieram. To wszystko co mogę zrobić w tej sprawie. :ugeek:

.

,

Film niedostępny

Obejrzyj ten film w YouTube. Jego właściciel wyłączył możliwość odtwarzania go na innych stronach.

Witam; taki komunikat ukazał się pod filmem??? Hokus - Pokus. Dzieją się czary.

Pozdrawiam. :ugeek:

.

Witam; “Łaska pańska, jeździ na pstrym koniu” To jest właśnie to, o czym wałkujemy od pół roku. Link + film do niego, należy do tego ; kto ma go na swoim serwerze. Pieniądze należą do tego, kto je trzyma w garści; Wracając do filmu; Wyjaśniam, chodzi o ciągłość szpiegowania tego materiału filmowego. Kto komu przekazuje ten film ,- Fizycznie. Ta sieć pozwala na, zgarnięcie wszystkich zainteresowanych tym filmem; ( jest to przenośnia ) . Dlatego, tak ważne jest posiadanie pewnych filmów fizycznie. Mam ten film u siebie na Pc-cie nagrany; i mogę nim dysponować tak jak mnie się żywnie podoba. I nikomu nic do tego. Korzystanie z pośrednika; stwarza okazję kontroli nas. Pozwolimy mu obejrzeć, albo mu nie pozwolimy. To już zależy tylko od nas samych. Mając kontrolę nad filmami, mamy kontrolę nad tymi co je oglądają. To jest proste, jak świński ogon. Właśnie na taką okazję jest, został, stworzony, - ZeroNet- Jakbyś nagrał ten film? i wrzucił go na ZeroNeta, To by wszyscy mogli go obejrzeć, i nikt by nie poskoczył, tobie. Żaden, cenzor, pacan, smakosz kwaśnych jabłek. To jest ta Słowiańska mądrość, właściwa przebiegłym wojownikom, do której próbuję wszystkich Słowian przekonać. Takie nasze ubezpieczenie, od wszystkiego.

Zainstaluj, ZeroNeta, Pierwsze instrukcje już są, na “komputery” następne wkrótce.

Pozdrawiam. :ugeek:

.

Witam; Tutaj nie chodzi oto żeby coś przerabiać; tylko zachować dla potomności. Na samym przodzie powinna być adnotacja, ze to jest wierna kopia zrobiona w celu zachowania tej treści;

I nie są robione żadne poprawki. Oczywiście chodzi o wartościowe materiały, którym zagraża „Cenzura.” Nastąpiło pomieszanie pojęć, typu własność intelektualna. Moim zdaniem, jeśli śpiewa piosenkę, to robi to dla ludzi. Koncerty są płatne, i tam się bierze pieniądze za występ solowy. Autor występuje osobiście.

A w domu, jak ktoś chce to powinien móc tego posłuchać również. To jest moje zdanie. Ja nie zapłacę za słuchanie w internecie muzyki. Internet jest dla wszystkich za darmo. Taki był cel tych co go zakładali, i ja się z tym całkowicie zgadzam. Wracając do tematu; Ja chciałbym aby wartościowe pozycje przetrwały dla wszystkich, bez wyjątku. Pewne sprawy to jest „MISJA DO WYKONANIA”. Dla Ariów. Ja myślę w takich kategoriach. Robimy coś dla publiczności; Robimy coś prywatnie w domu, dla siebie i rodziny. Z moim sposobem myślenia, nikt nie musi się zgadzać.

Koncerty za pieniądze! A internet jest za darmo. To jest temat rzeka, i można by było długo jeszcze o tym dyskutować. Ciekawe co myślą inni na ten temat? Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam Słowian. :ugeek:



Ps. Piszę Słowian; bo to jest inna wartość, inna mentalność, chcę rozdzielić, Słowian od ludzi.

Słowianie, mają bardzo dobre korzenie historyczne, i do tego powinien nastąpić powrót.Powinniśmy powrócić.

Cytuję; „Słowianie nie noszą kagańca”

.

POPIERAM DZIALANIE AUTORA ZŁODZIEJSTWO JEST ZŁODZIEJSTWEM.

Kto trzyma ze złodziejem jest wspolwinny temu.Tak mowi Prawo Naturalne



PROSZĘ NIE POPIERAC ZLODZIEJSTWA !!! PANIE TOMASZU

.

Witam; Absolutnie nie popieram, i nigdy nie popierałem złodziejstwa. Zaszło nieporozumienie; Jeśli ktoś decyduje się, coś publikować? czy to jest muzyka, czy treści pisane? To powinno być to za darmo. A jak chce sprzedawać to może zrobić, wytłoczyć, płytę “CD”, albo wydrukować książkę i ją sprzedawać, w księgarni. W dzisiejszych czasach wszystko zostało postawione na głowie. Jeden drugiego by utopił w łyżce wody, za przysłowiowe 5-złotych. Kiedyś tak nie było. Ja się wychowałem dawno temu, i inaczej postrzegam świat. Dla mnie to wszystko jest nienaturalne. Przykład; USA. Przyjeżdża lekarz do chorego; Pierwsze jego pytanie jest typu; czy pan pani ma zapłacone ubezpieczenie? A powinien zapytać ? Co się stało? Jak mogę pomóc? A pyta o ubezpieczenie? inaczej o pieniądze. Jeśli niema tego ubezpieczenia? zapłaconego? ; To wsiada w samochód i odjeżdża nie udzielając pierwszej pomocy. Jak mamy nazwać to zjawisko? To zdziczenie? To się nazywa biznes, w wydaniu usmańskim. Pieniądze, pieniądze, pieniądze. A dla mnie jest to skrajny bandytyzm. Taka jest różnica pomiędzy Słowianinem a człowiekiem zachodu. Nie mylić człowieka ze zwierzęciem, bo one się lepiej zachowują. A kradzież jest zła i powinna być piętnowana. U Słowian kiedyś nie było zamków, kłódek, itp. Oni nie wiedzieli co to jest kradzież? Nie było niewolników, nie było głodnych. A dzisiaj, wyrzuca się jedzenie do śmietnika; a inni ludzie umierają z głodu. Linia podziału pomiędzy dobrem a złem jest bardzo cienka. I złodziej zawsze znajdzie wymówkę dlaczego coś ukradł. I źle zrobił. W sumie, prawo, szkoła, przepisy, są tak zrobione aby poróżnić ludzi, i skłócić.Tak wygląda nasz świat dzisiaj, smutny to jest obraz. Żyję w nim, bo muszę. Nie mam innego wyjścia. Nie mogę się z tego wypisać, ani odejść.

Pozdrawiam. :ugeek:

.

Witam;



Oczywiście, że były; To nie podlega żadnej dyskusji. Czytać ze zrozumieniem też potrafię, i aluzję też potrafię odróżnić. To jest, była dyskusja, o wyższości świąt Bożego narodzenia, nad świętami Wielkiej nocy. Czyli sobie dyskutujemy, rozmawiamy, na różne tematy. Nikt z nikim nie musi się zgadzać; To jest tylko wymiana poglądów, na różne tematy. Każda dyskusja, coś wnosi w nasze życie osobiste, kształtuje nasz charakter. Gdybyśmy nie rozmawiali ze sobą, to byśmy zatrzymali się na etapie rozwoju szympansa. ( mamy podobne częściowo DNA ). To dzięki rozmowie, i wymianie poglądów, próbujemy dogonić resztę wszechświata, w rozwoju.

A co do teorii „SPISKOWYCH”, Jest takie powiedzenie; Wszystko jest teorią, do momentu udowodnienia tej tezy. Wtedy przestaje to być teorią, a staje się „FAKTEM”, dokonanym.

Przykład; 11-września, dwie wieże??? Przez ile lat była to teoria spiskowa? Dzisiaj już to nie jest.

Dzisiaj to jest stan FAKTYCZNY. I tak się dzieje z wieloma sprawami, rzeczami. To tylko jest kwestia upływu czasu, kiedy tajemnica przestaje być tajemnicą. Jedni o tym wiedzą od samego początku, inni dowiadują się w trakcie, a jeszcze inni umierają z pierwotnym stanem wiedzy, niewiedzy. To zależy czy człowiek jest ciekawy świata i jego poznania. Czy chce zdjąć, założone na niego blokady? Czy chce się rozwijać duchowo? Czy chce poznawać prawdę? Jaka by ona nie była? To wszystko zależy od nas samych. Od naszych chęci. To tyle co do teorii spiskowych. Jak czegoś nie rozumiemy? To nazywamy to teorią spiskową, albo jak to nie zgadza się z naszym światopoglądem. Po mojemu, nie ma czegoś takiego jak teoria spiskowa. Natomiast jest, coś takiego; Wiemy, albo po prostu nie wiemy. To wszystko.

Wiersz jest ładny; aluzję też zrozumiałem. To od ciebie tylko zależy czy masz ochotę dyskutować, na różne tematy? Czy też nie. To jest tylko dyskusja, i wymiana poglądów. Inaczej to się nazywa “Polemika”.

Pozdrawiam. :ugeek:

.

Na pewno nie potrzebujemy rządowego nakazu swiętowania żadnego święta !

Święto Słowian powinno zrzeszyć lokalne jednostki… Tak po nitce do kłębka :slight_smile:)))

Na pewno nie potrzebujemy rządowego nakazu swiętowania żadnego święta !

Święto Słowian powinno zrzeszyć lokalne jednostki… Tak po nitce do kłębka :slight_smile:))) :idea: :idea: :idea: