Pan Adolf Kudliński potrzebuje naszej pomocy

Moi kochani, system wziął się za i chcę wykończyć znanego preppersa, głosiciela niewygodnych prawd, przeciwnika obowiązkowych szczepionek, oraz propagatora naturalnego leczenia i odżywiania: Pana Adolfa Kudlińskiego. Jest on na skraju załamania nerwowego i potrzebuje naszej pomocy…Więcej informacji pod tym linkiem:

https://zrzutka.pl/pakem9

[size=150]Adolf Kudliński potrzebuje pomocy![/size][size=150]Musisz to wiedzieć!(702) Panie Adolfie, niech się Pan trzyma pomożemy, ale…[/size]https://www.youtube.com/watch?v=wYw_3YDk-4c9 lut 2020Wybrane komenty:

To kto może niech jedzie wesprzeć Adolfa

20 Lutego odbędzie się rozprawa o godzinie 8.30 w Sądzie Rejonowym na ul. Stanisława Staszica 12, 27-200 Starachowice.

Tu jest artykuł prasowy za co Pan Kudlinski staje przed sądem.

Trochę wyolbrzymia tą całą sprawę.

Chodzi o 3 metry ziemi pani sołtys.

Sprawa jakie tysiące , ludzka niezyczliwosc ,a nie od razu ,że system go atakuje.

<LINK_TEXT text=“https://echodnia.eu/swietokrzyskie/stan … ar/8508924”>https://echodnia.eu/swietokrzyskie/stanie-przed-sadem-bo-naprawil-gminna-droge/ar/8508924</LINK_TEXT>Dziadek histeryk i straszak .

Niby chce dobrze ,ale nie do końca .

Jakaś mania zbierania pieniędzy nastała .

Jak nie domki dla Rodzin z Kazachstanu to teraz magazyny żywnościowe.

A miały być tworzona nasza osada Słowiańska ,niby był grunt kupiony pod Piłą ,pod to inicjatywą . I cisza obrana droga przez Hiszpanię

Teraz ,każdy się szarpie i chce w paru punktach je zakładać . A można było wyciągać gotówkę z systemu i inwestować w Nas.Miałem mnóstwo pomysłów .

Dlaczego Pan Kudlinski nie mówi ,że jesteśmy pod okupacją waykańską.?

Nie widzi prawdziwego wroga .Dalej podzieleni …Widzę że jest tu tworzony ,informatyczny sztuczny świat ,a powinna samowystarczalnośc.Największe bogactwo ,to czysta woda ,czyste powietrze i zdrowe pożywienie.GENERALNIE DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE W TEJ CHWILI JEST SPOTKANIE SŁOWIAN W ARKONIEJESLI MYŚLICIE ŻE BEZ ODNOWY DUCHOWEJ COŚ ZROBICIE .

TO POWODZENIA

No - jutro Pan Adolf ma rozprawę.

<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=9MRfdzC … OGPsGGDAOc”>https://www.youtube.com/watch?v=9MRfdzCpoTo&feature=share&fbclid=IwAR0Zeo9FQmhKMLdHz0ew7YTDtQCyIrdjreH0fcmzmChA1X9ABOGPsGGDAOc</LINK_TEXT>

https://www.youtube.com/watch?v=X6SGLLGN9ek

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!