Ostatnia Bitwa - Sponsoruj Mnie

Czy znajdę tu 100 Suwerenów którzy będą chcieli DAROWAĆ mi po 300PLN co miesiąc? AŻ DO EFEKTÓW!?(nie wiem czy potrzebuje aż tyle Ale prawdopodobnie moglibyście być zadowoleni a Ja spełniony.)

.

To nie te czasy co zniszczą za czyny rewolucyjne chyba, a z drugiej strony to nie jestem pierdolnięty i nie jestem sam.

.

Mógłbym działać Solo lub w parze bo na grupę brak ludzi chyba A jak coś to mógłbym u siebie działać do czasu Skopiowania Pracowni.

.

To co robiłbym to domyśl się. (Urządzenie do podróży ponad lądowych człowieka i większy np do kampingów czy samochodów, Piece atomowe grzewcze i do wytopu metali, wieże Tesli, działo orgonowe lub coś podobnego, parowe silniki, pradnice parowe, technologia budowlana szkło konopia, przekładnie obrotowe uniwersalne, komora deprywacyjno-normobaryczna, urządzenie do produkcji koloidów; jak coś to jestem otwarty na propozycje i postaram się być na prawdę dobry i raportować.)

.

Zainteresowanych proszę o Wpisanie kolejno komentarza od 1 nawet do 600 bo przy 100 to miałbym 30 000 PLN na ruchy a przy 600 to darowizny mogły by być po 50PLN, może zdążył bym wydawać pieniądze a jak Nie to Wspierał bym Marcina czy lepiej bo coś dajecie dupy Ale to może dlatego że Marcin Jest Jeden i robi coś innego. Dziecku od pyska odejmiesz i dasz mi - Proste, i miej nadzieję że będziesz mile zaskoczony, sam od siebie wymagam.

.

Hmm - Zacząłem tu kilka tematów i zgromadziłem trochę interesujących materiałów które można by sprawdzić i wiem mniej więcej gdzie szukać, kogo pytać i co warto sprawdzić / mając dostęp do 30 000zł prawdopodobnie zrobił bym to o czym wy nie macie odwagi marzyć / nie lubię marnować środków więc spokojnie / zmienił bym styl życia dla lepszej efektywności / regularnie się doskonale, nikt z otoczenia tego nie docenia i nie wspiera choć jeszcze nie wyszedłem o pomoc do mieszkańców mojej 3,5tyś wioski / rząd jest od działań Politycznych Ale to nie te czasy wystarczy poszukać co z wynalazcami zrobił system / być może że sam z waszym wsparciem zrobię więcej niż ich desteukcyjny kłamliwy złodziejski System /

.

JAK NIE TO TO CO? prosić pseudo Polityków bez powołania o efektywne działanie czy szukać wsparcia w sąsiedztwie(może ileś rodzin by wsparło 1500 domów chyba, może coś by z tego było) a poszukać na poziomie gminy… Jeszcze Pomyślę. Nie tak dawno się urodziłem.

.

Planowane -

1.Test Technologii, budowa i minimalizacja.

2.Wyposarzenie grupy specjalnej szybkiego reagowania.

3.Dystrybucja urządzeń między RODy.

.

Pisać kto by dołożył do takiego Projektu, można mi ufać, robię to co lubię, nie ruszę bez zaplecza kapitałowego.

.edt

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!