Ostatnia Bitwa - Sponsoruj Mnie

Czy znajdę tu 100 Suwerenów którzy będą chcieli DAROWAĆ mi po 300PLN co miesiąc? AŻ DO EFEKTÓW!?(nie wiem czy potrzebuje aż tyle Ale prawdopodobnie moglibyście być zadowoleni a Ja spełniony.)

.

To nie te czasy co zniszczą za czyny rewolucyjne chyba, a z drugiej strony to nie jestem pierdolnięty i nie jestem sam.

.

Mógłbym działać Solo lub w parze bo na grupę brak ludzi chyba A jak coś to mógłbym u siebie działać do czasu Skopiowania Pracowni.

.

To co robiłbym to domyśl się. (Urządzenie do podróży ponad lądowych człowieka i większy np do kampingów czy samochodów, Piece atomowe grzewcze i do wytopu metali, wieże Tesli, działo orgonowe lub coś podobnego, parowe silniki, pradnice parowe, technologia budowlana szkło konopia, przekładnie obrotowe uniwersalne, komora deprywacyjno-normobaryczna, urządzenie do produkcji koloidów; jak coś to jestem otwarty na propozycje i postaram się być na prawdę dobry i raportować.)

.

Zainteresowanych proszę o Wpisanie kolejno komentarza od 1 nawet do 600 bo przy 100 to miałbym 30 000 PLN na ruchy a przy 600 to darowizny mogły by być po 50PLN, może zdążył bym wydawać pieniądze a jak Nie to Wspierał bym Marcina czy lepiej bo coś dajecie dupy Ale to może dlatego że Marcin Jest Jeden i robi coś innego. Dziecku od pyska odejmiesz i dasz mi - Proste, i miej nadzieję że będziesz mile zaskoczony, sam od siebie wymagam.

.

Hmm - Zacząłem tu kilka tematów i zgromadziłem trochę interesujących materiałów które można by sprawdzić i wiem mniej więcej gdzie szukać, kogo pytać i co warto sprawdzić / mając dostęp do 30 000zł prawdopodobnie zrobił bym to o czym wy nie macie odwagi marzyć / nie lubię marnować środków więc spokojnie / zmienił bym styl życia dla lepszej efektywności / regularnie się doskonale, nikt z otoczenia tego nie docenia i nie wspiera choć jeszcze nie wyszedłem o pomoc do mieszkańców mojej 3,5tyś wioski / rząd jest od działań Politycznych Ale to nie te czasy wystarczy poszukać co z wynalazcami zrobił system / być może że sam z waszym wsparciem zrobię więcej niż ich desteukcyjny kłamliwy złodziejski System /

.

JAK NIE TO TO CO? prosić pseudo Polityków bez powołania o efektywne działanie czy szukać wsparcia w sąsiedztwie(może ileś rodzin by wsparło 1500 domów chyba, może coś by z tego było) a poszukać na poziomie gminy… Jeszcze Pomyślę. Nie tak dawno się urodziłem.

.

Planowane -

1.Test Technologii, budowa i minimalizacja.

2.Wyposarzenie grupy specjalnej szybkiego reagowania.

3.Dystrybucja urządzeń między RODy.

.

Pisać kto by dołożył do takiego Projektu, można mi ufać, robię to co lubię, nie ruszę bez zaplecza kapitałowego.

.edt