Ostatnia Bitwa - Sponsoruj Mnie(ZAMKNIĘTE)

xxx

xxx

Robertleon wszystko ok, ale najpierw powinieneś zbudować autorytet u ludzi, pokazać się, opowiedzieć o sobie, pokazać swoje osiągnięcia, doświadczenie itp. Mało kto kupi kota w worku.

I jeśli chodzi o wspieranie - warto pomyśleć co ta osoba będzie miała z tego - oprócz finalnej realizacji projektu. Wiesz chodzi o jakieś mini nagrody, czy jakąś usługę by wynagrodzić to iż Cię wspiera ten owy ktoś :slight_smile:

xxx

xxx

Robertleon obawiam się że nie dostaniesz poparcia od ariow. Juz tłumacze dlaczego. Ponieważ myślisz o sobie nie o grupie. Jeśli mamy się złożyc to chcemy również mieć dostęp do tych rzeczy. Mamy być jak brat i siostra. Zbyt egoistycznie podszedłeś do zadania.



Tutaj nie znajdziesz ludzi łatwo wiernych. Widać że jeszcze nie zrozumiałeś czym się kierujemy i do jakich celów dążymy.

Witam.

Trochę nie składnie piszesz RobertLeon . . . Napisz konkretnie co chcesz ogarnąć pokaż jakiś plan i kosztorys do czego to ma służyć i po co itd. itp. bo co to piszesz teraz to wyglada jak jakieś dyrdymały. . .

Pozdrawiam.

xxx

xxx

xxx

Witam.

Szeroko idziesz. . .ale ja pytałem o ogólny plan działania np. wpierwszej kolejności ogarnę temat zasilania i ogrzewania, drugi budownictwo - dom, w dalszym planie jakieś budynki “techniczne” itd. itp. Mając taki ogólny zarys planu rozkminiasz to na mniejsze składowe i wtedy wiem co chcesz osiągnąć i kiedy. Mogą też znaleźć się ludzie, którzy coś podpowiedzą i temat szybko ruszy z miejsca. Nawet słaby plan jest lepszy niż jego brak.

Pozdrawiam.

xxx

Witam.

Chcesz się bawić wodorem - hhhmmm ciekawe ale uważaj, bo to cholernie niebezpieczne - mieszanina tego gazu z powietrzem jest bardzo wybuchowa - są prototypy aut napędzanych wodorem ale strach co może się stać podczas wypadku powstrzymuje stosowanie tego gazu w szerszym znaczeniu.

Pozdrawiam.

PS. Co do reszty nie wypowiadam się, bo niektóre tematy znam tylko z nazwy ale wydaje mi się osobiście, że za dużo na raz tego wszystkiego . . .

Spojrzmy na ta cala kwestie z obiektywnej strony. Gdyz dostrzegam w osobie Roberleon, czlowieka z umiejetnosciami, ciekawi mnie jaki jest Twoj portret numerologiczny. Mam jedna liczbe w glowie, ale nie napisze :slight_smile:)



Nie powinnismy oceniac go po tym ile ma pomyslow. Nie ma czegos takiego jak za duzo. Pod warunkiem, ze ktos obroni przydatnosc i funkcje danej rzeczy. Jesli pojawia sie urodzaj alternatywnej technologii, bo tak to zrozumialem. To czemu nie.



A teraz druga strona medalu. Panie Robercie… Rozumiem, ze masz duzo pomyslow, i chcesz sie nimi podzielic akurat z tym swiadomym gronem ludzi, z ta wspolnota. Natomiast nie jest to takie proste jakby moglo sie wydawac na poziomie materialnym, rzeczywistosci. Gdyz zyjemy w takich czasach, ze kazdy uwaza na to za nim komus nieznanemu wysle pieniadze. Oczywiscie, ze widze w tym kreatywnosc, ktorej nie mozna przedwczesnie skreslac. Ba! Tutaj nawet nalezy to zweryfikowac i zbadac w sposob poprawny. Natomiast jesli masz produkt, to potrzebujesz go obronic. Ponadto w oczy sie rzuca to, ze zaczal Pan od pieniedzy co pobudza rozne watpliwosci. I narzuca sie pytanie, czy to niesamowita energia sie w panu przejawia i wiara w sukces tych przedmiotow stad ta dynamika w dzialaniu, przeskakujac przyjete przez normy spoleczne etapy? jakie by nie byly. Czy jednak, bez obrazy, no hard feelings! Zalezy panu na pieniadzach?



Pozdrawiam.

xxx

Hmmm… czuje sie zaciekawiony. I odczuwam zrozumienie w idei lezacej u swobody w kierowaniu tak waznego projektu. Dobry konstruktor nie powinien miec przestojow z powodu pieniedzy, czy braku komfortu w pracy, w swoim warsztacie.



Na jakim etapie jest projekt powyzszej technologii?



I jaka jestes cyfra w numerologii?



Nie powinienes sie tak szybko poddawac, jesli wierzysz gleboko w swoj cel. Nalezy zrozumiec, ze wszyscy sie wyrzucamy niczym hermici z tego matrixa. I odrywaja sie od kazdego z nas powoli stare zachowania, nawyki. Ale gdzies z glebi ten poziom jeszcze dziala.



Gdy stworzymy nowe spoleczenstwo, to ten poziom zaniknie. Jestem przekonany.



Chcesz wsparcia, jak kazdy z nas, zawsze tego szukales, dlatego tu jestes.



Otworz sie, mozesz tylko zyskac…

xxx

x

robertleon ty jesteś trolem internetowym czy co? Inwektywy, odpowiadanie dyrdymałów dla frajerów to chyba nie to forum. Wygląda tak jak byś chciał narżnąc kogo sie tylko da.

Proponuję opisać wszystko na PolakPotrafi.pl wtedy zobaczysz jaki będzie odzew…

x