ORGON ORGONITY DZIAŁA ORGONITOWE

Witam wszystkich SUWERENÓW.



Jednym z moich stref zainteresowań jest ORGON i wielorakie zagadnienia związane z nim.

W projekcie jaki chce zaprezentować, mam zamiar przedstawić istotę ORGONU jako energii napędzającej, lub bardzie spajającej otaczającą Nas rzeczywistość.

Przedstawie również w jaki sposób można siebie oraz bliskie nam osoby skutecznie chronić przed destrukcyjnym działaniem fal elektromagnetycznych, oraz otaczającym Nas smogiem elektromagnetycznym.

Jotta To bardzo ciekawe. Szczególnie interesuje mnie jak ochronić się przed działaniem fal elektromagnetycznych, spowodowanym atakiem z broni elektromagnetycznej, która jest testowana na polskich obywatelach.

Jak to mowia: “Zamieniam sie w sluch”

:Private and :Confidential:

[i]

[/i]



:Private and :Confidential:

Ten sklep z linku wydaje sie byc swietny. Sprzedaja tam farby, ubrania i posciele. Ten akurat jest w Londynie ale to znaczy ze mozna wyprodukowac i sprzedac w Polsce. Czy ktos umie poprawnie mierzyc Pola Magnetyczne?

Nie dajmy się zwariować na tle promieniowanie EM.

Od promieniowania EM nie da sie odizolować całkowicie , a nawet gdyby było to możliwe to byłoby to nie korzystne dla człowieka.Człowiek jest istota elektryczna i komunikuje sie poprzez fale EM pomiędzy sobą, i co najważniejsze z Matka Ziemią.

Problem jest w tym iz te naturalne fale EM sa bardzo i co raz bardziej zanieczyszczane. To owe zanieczyszczenie jest minimalizowane, i to jest istota orgonitów.

Jak wiadomo ludzki mózg nie posiada zapory ogniowej i można mu “wczytać” przy pomocy EM dowolna informacje, a orgonity w wymierny sposób ograniczają możliwość dostępu do naszego mózgu.

Witam; Odpowiedź dla @Ancientblast.

Pomiar to jedno; a przyrząd do pomiaru to druga ważna sprawa. Jest ich na rynku wiele. Który jest dobry? A to już jest trochę trudne pytanie. Każdy sprzedawca chwali swój wynalazek. A jest ich dużo. Jedynie jakaś porada, to kogoś kto to używa. No i robił pomiary. Po mojemu skala takiego przyrządu powinna być dosyć rozciągnięta - rozpięta. Od niskich wartości do wysokich. Pomiar powinien być w miarę dokładny. Jak to sprawdzić? Jedynie opinia innych użytkowników. Może być miarodajna. Trzeba poświęcić trochę czasu na przeszukanie tego tematu. Jakie zakresy obowiązują, albo inaczej jakie są dopuszczalne w tej chwili. Ta wartość może być iluzją. Każda przepiórka swój ogon chwali. Myślę, że trzeba wykonać parę pomiarów próbnych w domu jak i w terenie. To pokaże jak duże są rozbieżności.Na pewno coś można znaleźć w internecie. Wskazany zdrowy rozsądek. Czasami piszą straszne głupoty. Być może, że do przyrządu jest dołączona jakaś ulotka informacyjna. Na ten moment, to tyle w tym temacie. Pozdrawiam. :ugeek:

https://youtu.be/AJwK_npUpbk?t=188



W wielkim skrocie. Na tym wideo od 3:08 widac ze zawiniecie telefonu komorkowego w folie aluminiowa blokuje fale elektromagnetyczne. Udalo mi sie osobiscie dzisiaj zablokowac tak moj telefon komorkowy. Mialem tak jak osoba robiaca test: WOLNY SYGNAL PO STRONIE DZWONIACEGO, CISZA Z APARATU ZAWINIETEGO ALUMINIUM I BRAK NIEODEBRANYCH POLACZEN.



W wielkim skrocie: folia aluminiowa uzywana w kuchni, dostepna w kazdym wiekszym sklepie, blokuje fale elektromagentyczne i tego bedziemy sie na razie trzymac. Natomiast drogie farby, namioty i ubrania mozemy rozwazyc jako kolejny krok.



@Jotta Nie chce oddzielac sie od fal EM wszedzie i zawsze. To jest jedynie czesc problemu, dlaczego sprawdzam orgonity.

Produkcja orgonitow https://youtu.be/6Di8Gl2CqGw

Też od jakiegoś czasu produkuję piramidy i inne bryły. W około działki mam wkopane towerbustery. W całym domu pełno orgonitów. Czuć inną energetykę, a moi klienci też to potwierdzają.

www.energiaorgonitu.pl