ODZYSKAJ SWOJĄ MOC! [Napisy PL]

https://www.youtube.com/watch?v=RcUznu60qqg&t=608sFilm dokumentalny z 2013 roku. Porusza zagadnienia inteligentnych liczników prądu tzw. SMART METERS. Pozycja obowiązkowa dla każdego kto chce wiedzieć czym może skutkować takie urządzenie w domu! Napromieniowywania każdego 24/h, szpiegowanie i wykradanie prywatnych danych przez tego typu liczniki to jedynie wierzchołek GÓRY LODOWEJ! To również jeden z elementów tzw. SMART GRID, czyli INTELIGENTNEJ SIECI, która miałaby opleść ten ŚWIAT! Zapraszam do oglądania.„Władza nie rezygnuje z niczego bez powodu. Nigdy tego nie czyniła i nigdy nie uczyni. Wystarczy sprawdzić, na co ludzie są w stanie wyrazić milczącą zgodę, by przekonać się o stopniu niesprawiedliwości i zła, które na tych ludzi spadnie.”

– Frederick Douglass (1818-1895), pisarz, były niewolnik.Poniżej macie linka do transkrypcji z filmu.

<LINK_TEXT text=“http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/1 … ofalowego/”>http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/11/19/szkodliwosc-promieniowania-mikrofalowego/</LINK_TEXT>

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!