Odrodzenie Suwerenów - Godność vs prawo morskie [PODEJŚCIE PRAKTYCZNE W UK]

Źródło - Komentarz pod filmem:

https://www.youtube.com/watch?v=ixYGNH1JKmw



Uprzejmie proszę o informacje jak to zrobić, bo kilku praktyków działających w ten sposób w UK na tym forum jest i po to ono zostało utworzone, żeby takimi informacjami się dzielić. Pozdrawiam serdecznie.

Zastanawiam się ostatnio skoro oni sa tacy źli i mogą wszystko bo mogą, system ma policję wojsko, banki, tv pieniądze i rządy dlaczego respektują prawo skoro mogli by cię załatwić nas/ciebie nawet przed sądem i co byś im zrobił, kto za tobą stanie 1,2,3 nawet 1000 ludzi oni maja to w D bo nikogo to nie obchodzi, ludzie maja to w D.

Tak więc dlaczego respektują te prawa czy też prawo naturalne, mogą zachować się jak każdy totalitarny system, jednak dlaczego tego nie robią? Dlaczego?

Moim zdaniem to doprowadziło by do anarchii a tego chyba się obawiają. Utracą swoją pozycję. Nie są tak silni jak miało by to wyglądać. To taki strach na wróble. Tyle że na razie skuteczny. Bo udało im się ludzkość zastraszyć. Dlatego to my jesteśmy zmianą i nasze zadanie to zbudzić śpiących, nie da się wszystkich ale wystarczy tzw masa krytyczna.


o co konkretnie pytasz?

Kto respektuje?Pamiętajmy, że każdy ma inną wiedzę, inną świadomość, inny stopień władzy. Tutaj już wchodzimy w tematy masonerii, jak wygląda struktura piramidalna, i znajomość zasad wszechświata. To temat na inny wątek.



To co wiem, to gdy jesteś czysty, robisz swoje to ktokolwiek zrobi Ci świadomie krzywdę (zlecenie na Ciebie) czy to słowną czy fizyczną, to prędzej czy później to wróci. My mówimy na to karma, prawo przyczyny i skutku itp. Oni o tym wiedzą i zaatakują tylko wtedy gdy znajdą element w którym zoobacza: o tutaj nam groził; tu nam podpadł; tu wyrzadził komuś przykrość itp - to teraz my mu pokażemy. Tak ja to widzę.



W przeciwnym razie mimo iż zobowiązali się do podpisania swoich paktów podpisanych krwią to jeśli nawet wyrządzą krzywdę lub kogoś zabiją bezpodstawnie to ich dusza/energia będzie cierpie w tym lub innym wcieleniu. I nie jest to wiedza wyssana z palca. Nie pamiętam kto o tym mówił, ale kojarzy mi się Max Spears, ale mogę się mylić. Mark Passio i wiele innych już głosi prawdę o tym jak to wygląda od drugiej strony.



Wracając do tematu. Oni też mają swoje prawa. Nie mogą od tak kogoś ukarać. To może nam się tak wydawać, ale jeśli jesteśmy świadomi swoich praw to oprócz gróźb zostaje im naduzycie władzy tj przemoc fizyczna. Dlatego trzeba robić swoje, bo prawda jest najwazniejsza. Prawda i miłość. Ani tego ani tego u nich tego nie ma, lub jest szczątkowa, dlatego nie mogą nic z tym zrobić bo jesteśmy ponad to. Lecz jeszcze mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę :slight_smile:

O to jak konkretnie, dokładnie i w praktyce wymazać w banku swój kredyt np. odnawialny albo kartę kredytową.

Odwagi i siły. Wojewódzki Sąd Administracyjny w … zawiadomił mnie o rozprawie w sprawie skargi ENERGA- OPERATOR SA W … na decyzję wojewody z dnia … w przedmiocie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości. Chodzi o to, że wojewoda odmówił ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości gruntowej więc ENERGA wniosła sprawę do sądu administracyjnego. ENERGA jest prywatną firmą zarejestrowaną w UPIK w Waszyngtonie pod NR DUNS …i ja nie podpisywałam z tą firmą żadnej umowy czy aktu notarialnego. Żadne stanowisko, toga, mundur, odznaka, nie dają ekstra praw i uprawnień. Stosują prawo morskie. Sąd jest statkiem, nie ma flagi na dachu (instytucja państwowa) lecz przy wejściu obok nazwy sądu. A gdzie znajduje się nazwa statku i bandera? Sąd jest prywatną firmą z którą nie mam żadnej umowy, więc jakim prawem mnie wzywa, zabiera mój czas, rujnuje system nerwowy? Zresztą państwa też nie ma. Jest firma zarejestrowana w Waszyngtonie. Ale trzeba silnych nerwów by …a walczę ponad rok. Pomóżcie