ODPROMIENNIKI- żyły wodne itp

Witam, to mój pierwszy wątek, proszę o pomoc drodzy Ariowie :slight_smile:

Poszukuje informacji na temat odporomienników, najlepiej domowej roboty. W jaki sposób zrobić odpromiennik, który będzie działał.Najlepiej aby jego zasięg był co najmniej 10m, z jakiego materiału, wymiary, potrzebne rzeczy. Czy jest tu ktoś kto posiada taką wiedzę? Niestety w internecie są same gotowe, albo za duże pieniądze, ale czy jest sens i czy on zadziała?? Pozdrawiam cieplutko ! Nawasti :slight_smile:

www.energiaorgonitu.pl

Witam

Mieszkam w bloku i używam prostych odpromienników miedzianych, zdają egzamin!

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!