Odkrycie drogi życia - astrologia, numerologia

Witajcie :slight_smile:



Od wielu lat szukałem (jak zapewne większość z nas) - misji, celu, po co tutaj jestem w tym życiu. Możliwe, że część z was mnie już poznała na tym forum, ale podpowiem Ci, że podchodzę do życia holistycznie, chce dbać o wszystko w życiu, zdrowie, finanse, relacje i szczęście w moim życiu. Odkrywając misję w tym życiu, w końcu odżyłem i wiedziałem, że takich odpowiedzi właśnie szukałem ! A tyle lat się męczyłem, cierpiałem bo system programuje, rodzina nie miała czasu a znajomi… miało się jakichś się miało.



Możliwe, że was to nie zaskoczy ale takimi narzędziami które otworzyły mi oczy to numerologia i astrologia :slight_smile: Oczywiście inne też, lecz te dają mi najbardziej praktyczne rozwiązanie by zobaczyć jakie tendencje dla nas w tym świecie iluzji “stwórca” dla nas stworzył.



Każdy dzień, każda minuta urodzenia, każda cyfra, jedna literka potrafi naprawdę mocno zmienić nasze postrzeganie świata. Jako, że nienawidziłem sztywnych określeń przygotowałem dla Ciebie mini książkę o Twojej duszy

  • jakie są twoje słabe i mocne strony
  • jakie specjalizacje są Ci pisane do wykonywania w tym życiu
  • jakimi ludźmi potrzebujesz się otaczać aby być szcześliwym/wą
  • na co mamy uważać aby nie popaść ze skrajności w skrajność i wiele więcej



    Dorzucam oczywiście oprócz komplementarnych wyliczeń i opisów ciekawostki z różnych kultur/ szkół astrologicznych/numerologicznych (również słowiańskich) w przystępnej formie jak już wspomniałem w formie mini książki w wersji zeszytowej lub samego pdfa - choć uważam, że papier zawsze jest wygodniejszy :slight_smile:



    Od kilku lat pomagam innym więc zamierzam również być dla nas tj ariów złotą rączką w pomocy mentalnej i duchowej :slight_smile:

    Mam kilka bonusów dla wszystkich z tego forum także będziecie podwójnie zadowoleni <3



    Każdego miesiąca wzbogacam swoją wiedzę o nowe elementy, więc nie spoczywam na laurach :wink: Mam nadzieję, że również chcesz wyjść spoza pułapki umysłowej czy mentalnej który system nam wtłamsił? Podchodziłem sceptycznie do tematu parę ładnych lat temu, ale odkąd wiem jak te mechanizmy matrixowe funkcjonują o wiele łatwiej jest mi to też Tobie wytłumaczyć :slight_smile:

    Aha i tak. Wysyłam też takie zeszyty z Profilem Osobowości za granicę :slight_smile:



    Jeśli jesteś zainteresowany napisz proszę, że jesteś od ariów lub napisz hasło “ariowie” żebym nie zapomniał dać Ci bonusów <3

    Kontakt:
  • Telegram: @kulsson
  • Priv na forum



    Dziękuję za zaufanie i niech Twoja droga życiowa będzie pełna obfitości, serdeczności i miłości <3

Dzieki Kulsson! Wiele sie dzieki Tobie nauczyłem, wspołpraca tego typu jest najlpesza do mnie tez ludzie sie odzywali odnosnie informatycznych rzeczy, i najlepiej jak kazdy wnosi cegiełke w jakims waznym aspekcie zycia.



Swiat duchowy jest bardziej istotny niz materialny bo bez spokoju ducha nie zdziałamy nic. Informacje które sie dowiedziałem na swój temat… Gdyby nie Ty to raczej nigdy by do mnie nie dotarły. A tak jestem nie do zatrzymania, wiedzac kim na prawde jestes i do czego jestes zdolny daje Ci moc taka jakiej nigdzie indziej znaleźć nie jesteś w stanie. Tak ze Dzieki za pozwolenie mi dowiedzenia sie wiecej na mój własny temat.



Pozdro



Marcin.

Cześć, nie wiem jak wysłać wiadomość prywatną, więc piszę tutaj z prośbą o Twojego e-booka. Pozdrawiam!