Oczyszczanie wątroby (Liver flush)

<LINK_TEXT text=“https://www.infozdrowie.com/oczyszczani … -po-kroku/”>https://www.infozdrowie.com/oczyszczanie-watroby-i-woreczka-zolciowego-instrukcja-krok-po-kroku/</LINK_TEXT>Powyżej instrukcja. Polecam, bo nie ma szans na dobre zdrowie moim zdaniem, jesli się żyje z tysiącami toksycznych kamieni (których nie widać na USG z uwagi na to z czego są zbudowane) w tak ważnym organie jak wątroba. Robiłem to oczyszczanie kilka razy i efekty bardzo dobre. Jedni mówią, że najlepiej robić w pełnie księżyca, inni, że w nów :stuck_out_tongue:

Podam przepis na trzytygodniową kurację jelita grubego .1tydzień - 100 ml kefiru+1 łyżeczka mielonego siemienia lnianego2tydzień - 100ml kefiru +2 łyżeczki siemienia lnianego3tydzień -150ml kefiru +3 łyżeczki siemienia lnianegoSpożywamy na czczo.Ps. Sprawdzałem osobiście i to działa (cuda wychodzą), nikną zaparcia ,stolec się normuje . Kefir kupuję w małych sklepach , które zaopatruję małe lokalne mleczarnie.

Przepis dla zdrowiaPosiekaj dwa ząbki czosnku na małe kawałki .Zostaw na około 5 minut aby uwolnić allinazę - enzym czosnkowy.Następnie umieść je na łyżce połknij i popij wodą . czosnek będzie działał na cały układ pokarmowy podczas snu.Skutecznie usunie toksyny, zabije wirusy i szkodliwe bakterie i czynniki rakotwórcze.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!