Oczy

x

Bardzo szybki i skuteczny sposób na poprawe wzroku (po paru dniach mysle mozna wyrzucic okulary), oraz wyleczenie oczu z np. zeza. Mój wzrok jest dobry i zrobiłem tą sesje ćwiczeń tylko jeden raz i na drugi dzień (zapominając, że je robiłem) jakoś dziwnie wszystko widziałem, ostrzej i dopiero skojarzyłem, że to dlatego :wink:https://www.youtube.com/watch?v=K3uuIkUGYZM

Ja polecam tzw jogę dla oczu, ewentualnei dla zabieganych kupić okulary ajurwedyjskie i pić dużo soku z marchwi.

A dla ćwiczeń dla tych co pracują dużo przed komputerem zasadę pomodoro 20 minut pracy - 20 sekund patrzenia przez okno jak najdalej się potrafi i skupić się te 20 sekund na jednym punkcie. Dodatkowo krople do oczu i powinno być ok :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!