Nowy drewniany dom

Witajcie :smile:

Jeżeli ktoś marzy o swoim domu i zaczyna myśleć o jego budowie. Mam na myśli dom drewniany całoroczny. Szczerze, to najlepsza oferta na rynku.

Zapraszam do kontaktu :herb:

Słowianka

czesc wlasnie marze o czyms takim korzystalas z jakiejs konkretnej firmy?

Wydaje się dość tajemniczo :slight_smile: Czy możemy prosić o więcej szczegółów ?

Chcę zjednoczyć Suwerenów mających marzenia o domu drewnianym, kopułowym czy rotundzie i budować wspólnie dla siebie nawzajem.

Zapraszam na Riot do pokoju Nasze Domy ==> info w pokoju otwartym.

Witam, jeśli chodzi o domy drewniane to jestem w stanie zorganizować materiały mam kilka zaprzyjaźnionych tartaków oraz suszarnie tartaki ze sporą mocą przerobową. Oraz sam w niedługiej przyszłości będę starał się zacząć taki projekt mam świetną działkę na pograniczu lasu. Planuje dom z bali ± 150 200m2.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!