Nowe spotkanie na spontanie.

Witam.

Odbyło się kolejne spotkanie “robocze” w Połczynie Zdroju. Na następne w okolicach świąt z góry zapraszam wszystkich chętnych do współpracy i tworzenia realnego Rodu - być może całej osady Ariów. Jak zawsze na wysokości zadania stanął nasz czcigodny gospodarz Ratomir. Spędziliśmy miło i konstruktywnie czas i mam nadzieję rozwijać to dalej ale pewnych rzeczy nie będę tu opisywał z czasem same ujrzą światło dzienne. Serdeczne pozdrowienia i zarazem zapraszam ludzi czystego serca, którym nasz własny los nie jest obojętny. . .

Pozdrawiam i do następnego razu.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!