no to Potężna Mistyczna SZYSZYNKA

x

Tak. Jest to bardzo ważne dlatego powinno sie unikać kontaktu z metalami ciężkimi w tym nawet soków i napojów w opakowaniach z aluminium wewnątrz.

Praktyk jest wiele ma dbanie o nią ale ja stosuję te:

  • patrzenie w słońce
  • chodzenie boso z przytulaniem drzew
  • ćwiczenie wizualizacyjno-telepatyczne
  • praca nad czakrą korony
  • picie ziół oraz zielonych soków
  • łyżka octu jablkowego niefiltrowanego przed posiłkiem (10 min przed)

Dzieki takim watkom ariowie maja szanse na sukces w odzyskiwaniu wolnosci.



Ja dodam jeszcze do kulsson’a ze picie inteligentnej wody (molekuły) podnosi swiadomosc i kontrole czakramów w ciele. Ja moge prawie zawsze sila woli aktywowac przeplyw prany przez cialo i aktywowac w ten sposob szusty czakram trzecie oko.

Witam, dziękuję za ciekawy wątek - tak się składa, iż wczoraj oglądałem wspaniały materiał na ten temat!



Polecam się zapoznać - z tym filmem, jak i całym kanałem - a dla tych, którzy mają problem z językiem na specjalną prośbę mogę wypunktować najważniejsze informacje z poniższego filmu:



https://www.youtube.com/watch?v=CTC_eeJj7zE



Jeśli chodzi o kwestię mikrodozowania grzybów, nie wiem jaki ma to związek z szyszynką ale na pewno pomaga w nowym spojrzeniu na rzeczywistość, w wyrwaniu się ze starych/utartych często niewydajnych już schematów myślowo-poznawczych. Podobno było przeprowadzone badanie naukowe, w którym pod lupę wzięto twórców tj. architektów, artystów, inżynierów którzy deklarowali takie korzyści jak spokój, zwiększona kreatywność i poziom szczęścia oraz lepsze radzenie sobie w stresujących sytuacjach przy zerowych skutkach ubocznych. Gdzieś natchnąłem się na określenie, że psylocybina (substancja psychoaktywna zawarta w grzybach, a na wzór której powstało sławetne LSD) wręcz resetuje mózg i jest wspaniałą alternatywą dla antydepresantów (sic!). Osobiście zalecałbym ostrożność - nie dlatego, że to nielegalne ale dlatego, że mamy całą masę poukrywanych rzeczy w podświadomości, która po zażyciu takich substancji z nas wychodzi (właściwie o to chodzi, żeby coś przeżyć/doświadczyć, wyciągnąć wnioski a nie wypierać w nieskończoność), ale w każdym razie ktoś, kto nie jest przygotowany a jednocześnie zbyt długo chował “swoje demony” pod przysłowiowym dywanem może wpaść w panikę, zrazić się a następnie opowiadać jakiego to miał badtrip’a :roll:



Cóż, można o tym pisać i uskuteczniać dywagacje z poziomu umysłu w nieskończoność, jednak tego typu kwestie mieszczą się w sferze odczuć, osobistych doświadczeń - dlatego polecam zbadać zagadnienie już na własną rękę…



Pozdrawiam

Witam wszystkich!

Jei chodzi o szyszynke to bardzo polecam rozmowę George’a Kavassilas z niejakim Jim’em w sekcji BIG Small Talk - Exposing The Pineal Gland - Jim na stronie www.weareinfinite.love, materiał dostępny dla zalogowanych.

Z rozmowy wynika jasno że szyszynka to rodzaj technologii, swego rodzaju biologiczny implant pełniący rolę min nadajnika i przekaźnika, wewnątrz szyszynki znaleziono nanokryształy nie występujące w naturze… Temat gruby.

Pozdrawiam.

Witam; Ja w sprawie linku.

Jim na stronie www.weareinfinite.love, materiał dostępny dla zalogowanych. Już tłumaczę o co chodzi; Mam taką propozycję, zamiast podawać linki; należy zrobić kopię i w kleić, tutaj na forum niech każdy morze przeczytać, bez ujawniania swojej tożsamości.Może to brzmi głupio, ale zapewniam, ze za pomocą linków można prześledzić wszystkie połączenia pomiędzy ludźmi. Kto, z kim się kontaktuje? Taki kawałek treści wycięty, i wklejony pozostaje anonimowy. To co piszę nie jest związane z poruszonym tematem, ale jest związane z naszym bezpieczeństwem. Chodzi o to aby wyrobić sobie pożyteczne nawyki. ( tak na przyszłość ). Jeszcze jedna sprawa, aby to obejrzeć, to każdy musi się zalogować, albo założyć w związku z tym konto. Czy aby to nie jest spis powszechny wszystkich na tym forum? Jeśli ty to zrobiłeś? to wystarczy, zrobić kopię. Dlaczego wszyscy chętni mają podać swoje dane? Proszę wziąć to pod uwagę na przyszłość. Pozdrawiam. :ugeek:

Ok, dzięki za uwagę odnośnie linków. Nie jestem zbytnio aktywny na forach i ogólnie nie uzewnętrzniam się pisemnie w sieci, stąd mój brak zrozumienia jeśli chodzi o takie rzeczy jak podawanie linków itp.(aczkolwiek pracuję nad tym aby to złamać tą barierę kontaktu z innymi) Rozumiem, iż opcja logowania - i w dodatku płatna - to temat śliski, nikogo nie nakłaniam do tego - zawsze kierujmy się swoim wewnętrznym głosem - jedynie podaję kierunek gdzie ewentualnie zainteresowane osoby tematem mogą znaleźć odpowiedzi. Jeśli chodzi o kopiuj wklej jest to o tyle utrudnione, iż jest to materiał audio i z szacunkiem dla autorów nie chce bez ich zgody dzielić się ich pracą tzn plikiem audio. Strona o której wspomniałem jest bogata w wszechstronną wiedzę poprzedzoą doświadczeniem. Zainteresowani mogą odwiedzić stronę fb George’a Kavassilas aby mieć jakieś pojęcie odnośnie jego pracy. To jest na chwilę obecną wszystko z czym mogę się podzielić. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, z chęcią odpowiem.

Pozdrawiam.

Witam; Dzięki za odpowiedź. Proszę nie odbierać tych uwag osobiście. Mnie chodzi tylko o wyrobienie nawyków bezpiecznych dla innych. Moim Hobby, jest bezpieczeństwo, w całym tego słowa znaczeniu. Przyjęło się tak że podaję się linki, tak było od zawsze; ale czasy się drastycznie zmieniają, i to z dnia na dzień. My nie możemy tego momentu przespać. Ja o tym wiem, i dlatego staram się poinformować wszystkich, możliwych dookoła. Przecież, te acta-2.

Nie zostało stworzone po to , żeby chronić czyjąś własność. Ono jest po to by nas zastraszyć, i zdołować. A my mamy się nie dać. Co do kopiowania; to zazwyczaj nikt nie rości pretensji, o coś tam. Chodzi o to żeby skopiować w całości bez żadnych zmian i ingerencji w treści zawarte, w artykule i filmie. Zazwyczaj autor nigdy się o to nie przyczepi. Rzecz w tym że towarzystwo wzajemnej adoracji, pragnie mieć nasze dane, posiąść wiedzę kto z kim i dlaczego? A my w odpowiedzi, musimy znaleźć jakieś nowe rozwiązanie.

To jest wieczna walka Dobra ze Złem. A to że jesteś nieśmiały w pisaniu, to nie ma żadnego znaczenia, tutaj jesteś mile widziany, tak jak twoje posty. To wszystko jest stworzone, aby ludzie zaczęli się komunikować ze sobą. Jak to mówią, kiedyś trzeba zacząć. Ty to już zrobiłeś, czyli pierwsze kroki do przodu.

Życzę sukcesów w pisaniu, i pozdrawiam. :ugeek:

Witajcie drogie Siostry i Bracia :pray::heart:



Z tej strony Edyta i Grzegorz Wesołowscy. Mamy nadzieję spotkać tu w Naszej okolicy (mieszkamy w Swarzędzu pod Poznaniem) osoby równie świadome realiów fikcji otaczającego Nas świata i tego, że pomimo, iż w jednostce jest siła budzenia Ducha i kreowania swojej małej materii, to tylko RAZEM jesteśmy w stanie zmienić materię na większą skalę - Swarzędz, Poznań, Wielkopolska, Polska…



Dla zainteresowanych oczyszczeniem szyszynki polecamy przede wszystkim odstawić pastę z fluorem, pić/jeść dużo cytrusów, patrzeć w słońce bez mróżenia oczu (można przytrzymywać powieki) lub w światło świecy, no i oczywiście pić 3x dziennie KAMBUCZĘ (grzybek herbaciany). Dla chętnych z naszej okolicy możemy wydawać STARTER kambuczy (z racji tego, że jest w słoikach preferujemy odbiór osobisty).



Pozdrawiamy i życzymy sobie i Wam, aby miłość, szczęście i pojednanie zagościło we WSZYSTKICH sercach :pray::heart::raised_hands: