Niezalezna Nauka - Produkcje Multimedialne 3D

Witam, planuję tworzyć produkcje multimedialne od filmów przez animacje 3D po gry wideo. Wszystko ma zawsze krążyć w tematyce niezależniej nauki, ezoteryki i historii. W tej chwili przymierzam sie do stworzenia animacji 3D ktore będą rekonstrukcjami historycznymi.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to wyślij mi wiadomość.

#video #audio #programowanie #dubbing #grafika #muzyka

witaj :slight_smile: jesli moglbym cos zaproponowac to przypadalo by sie cos na ksztalt np tego… https://www.youtube.com/watch?v=E3tiatTloAY …cos co w latwy prosty przejzysty i przystepny sposob trafia do odbiorcy… cos co nie wymaga od odbiorcy duzo czasu a w sporym skrucie trafia w sedno… watkow do zamieszczenia jest conajmniej sporo i mysle ze kazdy z nas ma niejeden taki w zanadzu do zaproponowania …link bardzo latwo rozpowszehniac tym samym latwo trafic do wielu odbiorcow …dlatego mysle iz moze byc to calkiem fajne ‘nazedzie’ ;]

Fantastyczny pomysł.

a zatem napisz do Pola nieh zuci pomysl w swiat i stwozmy razem cos ciekawego ;] …mysle ze bardzo fajnie bylo by uwzglednic i uswiadomic ze od tak mozemy byc niezalezni energetycznie i ekonomicznie… https://www.youtube.com/watch?v=RcMUZYdLRcc a i z tego mozna sporo wybrac… https://my.pcloud.com/publink/show?code=j2V

Dobry pomysł. Od siebie dodam, że dzieci powinny uczyć się do 10 roku w domu , a jako juz wstępnie ukształtowane jednostki a nie wytresowane małpy trafiać do szkoły i uczyc się już z podziałem na przedmioty lub też uczyć się w domu poprzez oglądanie ogólno dostępnych wykładow i lekcji w internecia a do szkoły czy też centrum edukacyjnego iść i zdawać zaliczenia z poszczególnych przedmiotów, a dopiero edukacja na poziomie szkoły średniej obligatoryjnie powiązanej z jakimś zawodem byłaby w szkole oraz szkolnictwo wyższe.

Co do wynalazków i rozwoju ich sam mam kilka pomysłów ale brak kasy i czasu poprostu zmusza mnie do odkładania jakichkolwiek działań w tym kierunku już od ładnych kilku lat. Mój pomysł na to to morze złotówek daje morze możliwości. Wystarczy aby każdy z nas jeśli stworzymy rody dał 1 złoty na rozwój takich rzeczy co miesiąc policzcie ile to by było (Polaków ogółem jest około 70-80 mln na świecie) Każda złotówka ma znaczenie i nie dajcie sobie wmawiać, że nie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Obejrzalem ten film wideo. Fenomalne jest to w jak sztucznym ubostwie zyjemy. Co do produkcji medialnej na tego typu tematy jestem otwarty na propozycje.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!