Nasze Bezpieczeństwo, Tunel Gottharda.

24 lis 2019.11.24.00.[PL]- GLOBALNA KONTROLA I PODZIEMNY KOMPUTER -TUNEL GOTTHARD czas-[14min]-

Witam; Można to potraktować jako ciekawostkę, ale również jako teorię spiskową; Jest pełna dowolność; A że teorii spiskowych niema. To pozostaje nam, suchy Fakt. Film przedstawia fakty GLOBALNEJ KONTROLI SPOŁECZEŃSTWA , w jaki sposób tego dokonują , po co to robią? Co ma z tym wspólnego wielki tunel Gotthard , czy jesteśmy już niewolnikami ??? Wiele pytań? Wiele domysłów. Proponuję obejrzeć filmik; I samemu wyciągnąć wnioski. Nieważne jakie by one nie były? To są wasze pytania? I odpowiedzi trzeba znaleźć samemu. Ale możemy wspólnie o nich porozmawiać, co o tym myślicie? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Ja też napiszę co o tym myślę; Obejrzyjcie uważnie, to jest tylko propozycja, jedna z wielu. Ten co nagrał ten filmik wszystkiego nie powiedział, nie mógł? czy nie wiedział?

Pozdrawiam wszystkich . :ugeek:Link do filmu. https://www.youtube.com/watch?v=z_KHcIUqDZQ

Prawda nas wyzwoli!!! :slight_smile:


Moim zdaniem to jest poprostu VAR wybudowany dla Elit europejskich na reset który nadchodzi tuż tuż :wink: Jak okupacja Góry Kalwari w Polsce , Łysej góry (Jasnej) , Ślęży itp :wink:

Pozdrawiam serdecznie

ceremonia otwarcia tunelu gotharda, na ktora zostala zaproszena smietanka elity rzadzacej w europie , m.i.n Angela Merkel , prezydent Szwajcarii , kanclerz Austrii, i szef Komisji Europejskiej – Jean-Claude Juncker (link w kom ) , wszyscy przybyli ogladac pokaz przyszykowany specjalnie dlanich ,<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=4ng9RKb … tugxBXaChM”>https://www.youtube.com/watch?v=4ng9RKbyo78&feature=youtu.be&t=2497&fbclid=IwAR09VKaL8Vm7z1wieWQdzY5R6sXcUHyPGQIQ1mXfZ0B0XLJZPtugxBXaChM</LINK_TEXT>link w kom <LINK_TEXT text=“https://www.newsweek.pl/swiat/najdluzsz … HtfVsvymsw”>https://www.newsweek.pl/swiat/najdluzszy-tunel-w-europie-wielkie-otwarcie-z-polityka-w-tle/ezzgqtq?fbclid=IwAR3Jv_aKzxIYkhOVfCXgQ-pu5p4GxOCafPMvw3gftxE-DLgwAHtfVsvymsw</LINK_TEXT>

Witam; Oni nie przybyli tam dla przedstawienia. “Oni” , przyjechali zobaczyć , zwiedzić, zapoznać się z tym co tam zostało zbudowane. Tunel to - PRZYKRYWKA - WEJŚCIE - do kompleksu przetrwania. Czytaj Bunkier Atomowy. A samo przedstawienie, to podpis wykonawcy, wykonawców. To jest ta grupa co rządzi , światem. przynajmniej jej tak się wydaje. Dzień dzisiejszy pokazuje, że podcięto tej grupie skrzydełka. Niektórzy gdzieś wyjechali i ich niema. Na tym chyba zakończył się -SEN- o władaniu światem. Najbliższy czas zweryfikuje tą sytuację. Pozdrawiam. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!