NASZ Dom 2010

https://zaq2.pl/video/pkzip

W miarę ciekawe przedstawienie życia poza fizycznością, po “śmierci”.

Cześć,

U mnie się to nie otwiera. Zaq2 - co to za dziwna domena? Czyżby ktoś tutaj zbierał adresy IP osób wchodzących na tą stronę? Aż chce się napisać: pozdrawiam oficera prowadzącego :slight_smile:Jako że już jesteśmy przy tych tematach to polecam wszystkim obejrzeć wywiad z prawdziwym hakerem który podaje kilka rad jak bronić się przed tego typu atakami.https://youtu.be/g-jKL0nn39UJa od siebie dodałbym jeszcze:

  1. Łączenie się z Internetem poprzez płatnego VPN (Marcin zrobił o tym vloga)
  2. Używanie przeglądarki z wtyczkami zwiększającymi prywatność lub np polecaneej przez Marcina przegądarki Brave która nomen omen sam od jakiegoś czasu testuje.

Zanim udostępniłem link sprawdziłem czy link nie jest fake’iem, chodź troszkę zajęło by się uruchomil, nie miałem problemu na swoim telefonie.

Temat VPN i tej przeglądarki zagłębie, dziękuję i pozdrawiam.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!