Muzyka - Słowiańska.

2019.12.24.01.[PL]-Muzyka Słowiańska. Czas; [4min]- Czas; [5min]-W związku z tym, że obecnie na wielu kanałach w tv i radiu na okrągło lecą chrześcijańskie „kolędy”, polecam w ramach „odtrutki” kilka moich ulubionych utworów o tematyce słowiańskiej. Niech towarzyszą one nam przez najbliższe dni, abyśmy pod natłokiem kolęd ku czci żydowskiego „zbawiciela” nie zapomnieli o naszych korzeniach…<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?time_cont … e=emb_logo”>https://www.youtube.com/watch?time_continue=238&v=NjWURRs16To&feature=emb_logo</LINK_TEXT>Zayazd-Prasłowiańska noc.

<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?time_cont … e=emb_logo”>https://www.youtube.com/watch?time_continue=117&v=MPiTh02RtJU&feature=emb_logo</LINK_TEXT>Nie zapominajmy – kim jesteśmy…

.

Szczodrych Godów…

Pozdrawiam. :ugeek:

Dobry kawałek !<LINK_TEXT text=“https://soundcloud.com/akari_aryaca/otw … aca-582-hz”>https://soundcloud.com/akari_aryaca/otworz-oczy-akari-aryaca-582-hz</LINK_TEXT>Polecam muzykę od Grzegorza Skwarka :slight_smile:

Polecam starego dobrego Percivala :grinning:

[url]https://youtu.be/du2DW2V2BG0/url]

https://youtu.be/pJqwib1YPB4

https://youtu.be/DBkxeJz2Prw

https://youtu.be/cZ3tfmLtGtM

https://youtu.be/2c_9_tksUJ4

https://youtu.be/joLSdGuzNa4

https://youtu.be/PdyKslyvWHQ

https://youtu.be/8m071sBOG5s

https://youtu.be/YlH7g8PAqp0

https://youtu.be/PMNolL1dhBs

Kilka pozycji ode mnie, polecam :slight_smile:

https://youtu.be/FqGLBJNxGic

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!