Medycyna duszy, terapia energetyczna

Jestem pełnoetatową wiedzę mającą… Daje wsparcie na wielu płaszczyznach, w wielu tematach…

Nie ma dla mnie dziwnych spraw, zbyt trudnych tematów, nieważnych odczuć, które nawet dla Ciebie mogą być trudne do nazwania. Wszystko to, co inni mogą uznać za śmieszne lub w racjonalny sposób trudne do uwierzenia i zweryfikowania, jest dla mnie tak samo realne i obecne, jak to co widzialne. Dzięki mojej zdolności odczytywania informacji z plazmy energetycznej, która znajduje się w środku i wokół każdego człowieka, potrafię uporządkować, nazwać oraz odnaleźć przyczynę problemu, z którym przyszło Ci się zmierzyć. Doskonale czuję Twoje emocje, widzę miejsca blokad i napięć energetycznych. Często sama rozmowa ze mną, wyciągnięcie źródła problemu i jego nazwanie, rzuca na nie światło zrozumienia, a tym samym przynosi tak oczekiwaną zmianę w rzeczywistości.



Rozmowa jest czasem dla osoby, która chciałaby się upewnić przed sesją, czy rezonuje w niej to co mówię, czy ma do mnie zaufanie, czuje się bezpiecznie, gdyż jest to podstawowy warunek do wspólnej pracy.



Sesja energetyczna odbywa się w polu informacyjnym (plazmie energetycznej) człowieka. Zgodnie z zasadą, że energia zawsze idzie za uwagą i koncentruje się tam, gdzie koncentruje się nasz umysł. Tak samo realizowane są zmiany w zapisach, które determinują działanie człowieka w obszarach karmicznym (duchowym), rodowym i podświadomości (związanych z ciałem fizycznym). Najpierw znajdowana jest przyczyna problemu, choroby, a następnie wraz z energią wprowadzana jest nowa informacja. Zapis zostaje zmieniony, podobnie jak w oprogramowaniu komputera. Zrozumienie, świadomość (poprzez rozum) tego procesu wzmacnia i przyśpiesza efekt, choć nie są niezbędne.

Jak pracuję?

Każdy człowiek jest dla mnie jak nieodkryta galaktyka i nie ma w tym przesady, gdyż ilość informacji zebrana wokół każdego jest nieskończona. Dlatego pracując zdaję się na prowadzenie intuicji, nie działam rutynowo, gdyż wiem, że sprawy najważniejsze, wołające z duszy zawsze wychodzą na pierwszy plan. Nie wprowadzam w hipnozę, gdyż wiąże się z nią wiele uprzedzeń i obaw. Sama myśl o niej działa na wielu paraliżująco. Poza tym nie jest niezbędna, aby otworzyć każdego, na jego wewnętrzną mądrość, moc oraz prowadzenie intuicji. Sesje poprzedza rozmowa/ wywiad. Wspólnie odbywamy medytację, w czasie której następuje wyciszenie, uspokojenie. Staram się otworzyć każdego na jego wewnętrzny głos i pomagam te informacje wydobyć z mroku wątpliwości. Jeśli są trudności, mówię o tym co widzę i czuję. Wspólnie też wędrujemy do miejsca powstania problemu, bez względu czy jest to przyczyna rodowa, czy karmiczna, czy wypływa z podświadomości. Nic nie dzieje się poza wiedzą zainteresowanego, we wszystkim uczestniczy, ale nie musi tego rozumieć, aby zadziałało. Zrozumienie przychodzi z czasem.



Nie pracuję jakąś konkretną, nazwaną i certyfikowaną metodą. To co robię jest efektem moich zdolności jasnowidzenia, jasnoczucia, jasnowiedzenia. Jest też wynikiem praktycznej wiedzy uzyskanej przez dwa lata współpracy jako medium z Bolesławem Zarębskim.



Moja metoda jest kompilacją



czytania z Kronik Akaszy

ustawień rodowych (również usuwania klątw, traum, odprowadzania dusz)

skanu ciał energetycznych i fizycznego (pod kątem blokad, skumulowanych negatywnych emocji , dysfunkcji pracy czakr i zastojów w meridianach, podczepów, opętań)

oraz pracy z wewnętrznym dzieckiem (z podświadomością);

Wspieram osoby indywidualne oraz pary.



Pracuję energią ze źródła z pomocą jego aspektów potocznie nazywanych Archaniołami. Jeśli komuś to przeszkadza zamiennie przywołuję kolory energii i nie ma to większego znaczenia dla przebiegu procesu. Nie działam zgodnie z żadną religią, bo ograniczanie, straszenie i kodowanie negatywne ludzi jest czymś czego nie popieram. Oczywiście szanuję energie mistrzowskie i ludzką wiarą w ich siłę. Nie jest mi obca praca z energią Jeshuy, Miriam, Maryi, ale nie ma to nic wspólnego z Kościołem Katolickim.



Otwarta jestem na prowadzenie i wiem, że jeśli ktoś trafia do mnie, oznacza to, że jestem w stanie mu pomóc. Więc jeśli jest temat, którym się nie zajmowałam, a mało jest takich, przyjmuję to jako kolejną lekcję do odrobienia na mojej ścieżce formacji duchowej.



Czas:

Do 2 godzin.



Sesję poprzedza rozmowa, nasze spotkanie kończymy również rozmową (łącznie do 3 godzin).



Warto mieć komfort czasowy, gdyż po sesji może wystąpić stan oszołomienia, senność, zawroty głowy, chęć pozostania w stanie medytacji.



Miejsce

On line / w sieci przez wideokomunikator: Skype, Messenger, Whatsapp lub przez telefon.



Rezerwacja terminu jest uwarunkowana wcześniejszą wpłatą.



Jest możliwość wymiany w energii i materii.



W sytuacji wyjątkowo trudnej pomagam bezinteresownie, ale każdy taki przypadek wymaga uzasadnienia i indywidualnego rozpatrzenia.



Proszę o kontakt.



Uwaga!!!

Nie wróżę, nie przepowiadam przyszłości. Nie chciałbyś/ nie chciałabyś/, aby ktoś wziął pełną odpowiedzialność za Twój los.



Nie działam w imieniu osób trzecich, chyba że są to dzieci przed uzyskaniem pełnoletności, bliscy zmarli, osoby w śpiączce lub nieprzytomne w sytuacji zagrożenia życia.