⚡Medycyna 1 Podświadomość⚡

x

x

x

x

Uważam, że dużo (jeśli nie wszystkie…) chorób ma podłoże psychiczne i energetyczne, ale totalna biologia mnie niestety nie przekonuje. Zbyt grubymi nićmi to dla mnie szyte a kiedyś się nią poważnie interesowałem i byłem otwarcie i entuzjastycznie nastawiony.

W moim przypadku Totalna Biologia działa. Nawracające dolegliwości z wcześniejszych lat (bóle kręgosłupa, zapalenie nerwu trójdzielnego) >>wyleczyłem<< przez rozpoznanie i przetransformowanie napięć i wewnętrznych konfliktów w podświadomości. Można powiedzieć że samo wyciągnięcie ich ,na światło dzienne’’ do świadomości działa leczniczo. Dobre zdrowie to stan naturalny.

Jak można stosowac wiedze z biologi totalnej do uzdrowienia?

  1. Totalna Biologia pokazuje Ci co może być przyczyną Twojej choroby
  2. Ty szukasz tego w swoim życiu, często jest to przykre wydarzenie, sytuacja i często też pochodząca z dzieciństwa
  3. Jeśli czujesz, że Cię to blokuje lub cały czas masz jakieś negatywne uczucia z tym związane, postaraj się wrócić do tej sytuacji i wybaczyć osobie/wydarzeniu, które Cię skrzywdziło    Ten film może pomóc/zachęcić: <URL url="https://forum.ariowie.com/t/wybaczanie-klucz-do-jakiejkolwiek-poprawy-zycia/518/1 text=“viewtopic.php?f=28&t=526&p=3232”>https://forum.ariowie.com/t/wybaczanie-klucz-do-jakiejkolwiek-poprawy-zycia/518/1

https://www.youtube.com/watch?v=RB8UtRCcqnA

Dziękuję :slight_smile: zapoznam się w wolnej chwili :blush:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!