Maść tradycyjna z żywokostem i ziołami

Maść „Z Niebieskiej Chaty”
Dzięki mojej wieloletniej praktyce w stosowaniu wiedzy o leczniczym działaniu ziół mydła kremy i maści powstają na opracowanych przeze mnie recepturach.

Ta maść jest wykonana przeze mnie ręcznie, według tradycyjnych ludowych metod, na piecu opalanym drewnem.
Dzięki ponad 50% zawartości żywokostu w składzie, działa regenerująco na stawy, ścięgna i kości. Dotyczy to również kręgosłupa. Przyspiesza leczenie schorzeń, urazów i kontuzji układu kostnego i ścięgien.
Inne, specjalnie dobrane zioła powodują działania:
przeciwbólowe- przy czym jest ono wyraźne i szybkie.
przeciwzapalne w obrębie skóry, mięśni i stawów a także rozkurczowe, przeciwbólowe i relaksujące przy chronicznych napięciach mięśni (np. karku), zakwasach przykurczach ścięgien itp.,
przeciwalergiczne (przy pokrzywkach, rumieniach, AZS, )
Maść szybko goi stany zapalne żylaków i poprawia stan chorych żył.
Pomaga na syndrom niespokojnych nóg
Wcierana w okolice chorych zatok zdejmuje ból i powoduje ustępowanie stanów zapalnych.
Cofa brązowe plamy i przebarwienia na skórze, niektóre guzy podskórne, pomaga przy trądziku i większości wyprysków skórnych.

Przy problemach skórnych, maść najlepiej stosować w powiązaniu z mydłem potasowym „Z Niebieskiej Chaty”, bo oba specyfiki wykazują działanie synergiczne.

Maść wykonuję z ziół wyhodowanych i zbieranych ze stanu dzikiego własnoręcznie, w sezonie ze świeżych a zimą z ususzonych.
Specjalny dobór ziół dał możliwość stworzenia maści o wielostronnym działaniu, co pozwala mieć pod ręką jedno pudełko specyfiku na różne życiowe niespodzianki.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, zajrzyj na komunikator do wątku „Barter, oddam-sprzedam”
lub do Klubu na Platformie

Jeśli masz ochotę porozmawiać, pisz tutaj :slight_smile:

2 polubienia