Maść tradycyjna z żywokostem i ziołami

Maść „Z Niebieskiej Chaty”
Dzięki mojej wieloletniej praktyce w stosowaniu wiedzy o leczniczym działaniu ziół mydła kremy i maści powstają na opracowanych przeze mnie recepturach.

Ta maść jest wykonana przeze mnie ręcznie, według tradycyjnych ludowych metod, na piecu opalanym drewnem.
Dzięki ponad 50% zawartości żywokostu w składzie, działa regenerująco na stawy, ścięgna i kości. Dotyczy to również kręgosłupa. Przyspiesza leczenie schorzeń, urazów i kontuzji układu kostnego i ścięgien.
Inne, specjalnie dobrane zioła powodują działania:
przeciwbólowe- przy czym jest ono wyraźne i szybkie.
przeciwzapalne w obrębie skóry, mięśni i stawów a także rozkurczowe, przeciwbólowe i relaksujące przy chronicznych napięciach mięśni (np. karku), zakwasach przykurczach ścięgien itp.,
przeciwalergiczne (przy pokrzywkach, rumieniach, AZS, )
Maść szybko goi stany zapalne żylaków i poprawia stan chorych żył.
Pomaga na syndrom niespokojnych nóg
Wcierana w okolice chorych zatok zdejmuje ból i powoduje ustępowanie stanów zapalnych.
Cofa brązowe plamy i przebarwienia na skórze, niektóre guzy podskórne, pomaga przy trądziku i większości wyprysków skórnych.

Przy problemach skórnych, maść najlepiej stosować w powiązaniu z mydłem potasowym „Z Niebieskiej Chaty”, bo oba specyfiki wykazują działanie synergiczne.

Maść wykonuję z ziół wyhodowanych i zbieranych ze stanu dzikiego własnoręcznie, w sezonie ze świeżych a zimą z ususzonych.
Specjalny dobór ziół dał możliwość stworzenia maści o wielostronnym działaniu, co pozwala mieć pod ręką jedno pudełko specyfiku na różne życiowe niespodzianki.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, zajrzyj na komunikator do wątku „Barter, oddam-sprzedam”
lub do Klubu na Platformie

Jeśli masz ochotę porozmawiać, pisz tutaj :slight_smile:

1 polubienie

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!