Mark Passio amerykański Pol Lechicki ,, Prawo Naturalne"".

Mark Passio ~ człowiek który budzi Amerykanów ,w dosyć charyzmatyczny sposób! :wink:



https://youtu.be/22wGJVmYD_k

Dobry materiał.

Mark na tym materiale wygląda na młodziaka. Nawet tak interesujący człowiek i jego poglądy ewoluują. Załączam link do materiału Marka Passio w dojrzałej formie bez New Ageowych wtrętów. Zauważycie różnicę, nie przyjmuj nic na wiarę, bądź sam dla siebie autorytetem.



https://www.youtube.com/watch?v=tmhXw0LRkfo

A tutaj w bardzo wymownej formie o co chodzi :slight_smile: czyli George Carlin. Polecam!



https://www.youtube.com/watch?v=q-p2XUh4EQc

Witam

Zna ktoś w miarę sensownie zagadnienie prawa naturalnego. Natrafiłem na problem w sądzie, to jest mafia i chcę tego zaniechać, tej sytuacji.



Popełniłem błąd bo skierowałem sprawę do sądu, gdzie zmanipulowano sprawę by wyłudzić pieniądze od uczestników.

Przypomniało mi się zagranie pewne o prawie naturalnym i pomyślałem, że jest to rozwiązania.



Streszczenie szybkie.

Skierowałem sprawę o dział spadku. Udział brali mój brat, ja i brat drugi był nieobecny -nie ma go w PL i nie ma zamiaru wracać póki co.

Sąd wyznaczy adwokata(mój błąd, że nie zrezygnowałem z niego bo chyba mogłem) i tu się pojawił problem.

Sprawę wycofałem zaraz po pierwszym spotkaniu na rozprawie. Nie było pełnej dokumentacji się okazało, zamiast uzupełnić postanowiłem sprawę wycofać.

Na drugiej sprawie (wyznaczonej pod koniec pierwszej) nie byłem, a tam sobie wymyślili że brat który był nieobecny musi zapłacić grzywnę 3600.zł za brak opłaty sądowej,

o której nigdy ten sędzina nie wspomniał ani ten pożal się Boże adwokacina, który miał kontakt telefoniczny z bratem nieobecnym.

Na podstawie wyssanej z palca chcą od nieobecnego brata 3600.zł za brak opłaty, o której nigdy mowy nie było(chodzi pewnie o opłatę 500.zł, którą tylko ja płaciłem).

Postanowienia mi nie przysłali do domu, bo to przecież wielki wydatek, a gdy napisałem odwołanie odpisali, że już za późno.



Streszczenie rozszerzone.

Mój brat jest za granicą i nie ma zamiaru wracać do Polski z pewnych powodów. Niestety musiałem uporządkować sprawy spadkowe. Z jednym “bratem” byłem u notariusza, a ten drugi za granicą nie da rady. Pokierowano mnie by założyć sprawę Dział spadku, aby stwierdzono przypisanie udziałów w mieszkaniu spółdzielczym lokatorskim na mnie. W konsekwencji o to chodziło. Gdy obaj “bracia” zrzekną się udziałów wtedy mogę wykupić mieszkanie, nasze rodzinne od spółdzielni za grosze na własność. Nie chodzi o spór rodzinny, tylko o fakt wykupienia mieszkania, między nami w tej sprawie nie ma problemu. Nie w tym rzecz.

Po kolei.

Zapłaciłem 500,zł za rozprawę. Owszem otrzymałem powiadomienie, że został wytyczony adwokat w celu reprezentowania nieobecnego brata. Teraz chyba wiem, że mogłem napisać pismo aby adwokat nie brał udziału, ale już po fakcie.

Na sprawie sędzia orzekł, że nie ma kompletu papierów, czegoś nie było i obecny brat też musi wnieść opłatę 500.zł. I o innych opłatach mowy nie było dalej. Sprawa się zakończyła, wychodzimy z tym adwokatem, też powiedział że powinniśmy w spółdzielni to ogarnąć bez tej sprawy sądowej. W konsekwencji napisałem pismo o anulowanie tej sprawy Dział spadku. Następna sprawa odbyła się po trzech tygodniach wyznaczonych jeszcze na tej pierwszej sprawie. Niestety nie mogłem na niej być. Myślałem, że skoro pełnej papierologi nie było, poza tym złożyłem wniosek o wycofanie sprawy, to tematu nie będzie. I skoro płaci się na każdym kroku to wyrok/postanowienie przyjdzie za jakiś czas pocztą. Czekałem postanowienie oczywiście nie przyszło. Na informacji się okazało że muszę napisać wniosek o odpis postanowienia. Przyszło postanowienie i szok. W załączniku.

Nieobecnego brata, który w żaden sposób nie został poinformowany, że wogóle musi wnieść opłatę sądową skazano na grzywnę, za brak opłaty sądowej w wysokości 3600.zł, jako uposażenie bandyckiego adwokata. W żadnym momencie, ani sędzia ani ten adwokacik nikt nie wspomniał słowem aby nieobecny brat wniósł jakąkolwiek opłatę. Poza tym sąd sam przyznał adwokata, na coś te 500.zł moje chyba poszło/tak myślełem, i w dodatku złożyłem wniosek o wycofanie sprawy. I tym sposobem w tylko im znanym zebraniu postanowili obciążyć niewinnego człowieka kwotą w wysokości 3600.zł na rzecz skarnu państwa, czy tego adwokaciny, czy łącznie 7200.zł jeszcze lepiej. Brak słów. Z niewinnej sprawy, zwykłej formalności okazało się że człowiek zamiast otrzymać pomoc, to jeszcze ma karę z kosmosu.



Napisałem odwołanie, podkreśliłem że nie interesuje mnie że już po ich terminie wymyślonym dwutygodniowym, bo nie łaska było podesłać postanowienia po sprawie pocztą. Główny powód odrzucenia mojego postanowienia było oczywiście, że po terminie.



ROZWIĄZANIE -próba zastosowania prawa naturalnego.



WZÓR PISMA do sądu:



Imię Nazwisko(ja)

reprezentujący

IMIĘ NAZWISKO(ja) oraz brata JEDEN i DWA



Skierowane do (po imieniu może, zamiast do sędziego) tylko do kogo?? Przewodniczącego? Sędziego ?



Odnośnie sprawy II NS 001/19

Wnoszę umorzenie nakazu opłaty wymyślonej w postanowieniu z dnia 17.06.19.

Powodem wycofania postanowienia jest, iż sąd przy ulicy Toruńskiej 64a w Bydgoszczy, jest Organizacją Prywatną, o numerze ewidencyjnym 00001, gdzie prezesem jest XXXX XXX. (jak znaleźć że sąd ten jest prywatny??)

Nigdy w żadnym wypadku ani ja ani żaden z braci nie podpisywaliśmy z wami kontraktu, ani umowy żadnej, która upoważniała by was do obciążania kogokolwiek z Nas jakimkolwiek obciążaniem finansowym. Jeśli taka umowa istniej proszę ją wykazać. Proszę udowodnić, że podpisywał ktoś z nas, umowę, kontrakt, z prywatną placówką mieszczącą się przy ulicy Toruńskiej 64a w Bydgoszczy.

W innym przypadku nie macie prawa żądać od kogokolwiek z nas żadnych pieniędzy.



Z poważaniem

Imię Nazwisko





PYTANIE

-czy taka forma jest w miarę dobra, może coś poprawić. Proszę o sugestię

-Nie mogę znaleźć danych, by wykazać że to placówka prywatna, danych: prezes, numer. Próbowałem na stronie upik.de

Co musi być, jakie informację by był przekaz, że sąd jest prywatny nie państwowy?!?



Bardzo proszę o pomoc. Wszelkie sugestię.

No to ciekawe co napisałeś.

Słabo to napisałeś mogę coś takiego napisać że się zesrają ze strachu jak co to dzwoń 504 186 599

Kolego NEO636 dzwoniłem dzisiaj dwa razy pod numer i bez odbioru było. Może podaj mail wyślę ci te pisma o których opisywałem, znaczy to postanowienie, w którym wymyślono sobie grzywną wyssaną z palca i pismo z odpowiedzią że złożyłem zażalenie po terminie. W sumie te pisma mogą być i tak zbędne. Kwestia czy faktycznie znasz jakiś sposób skuteczny by te mendy zrozumiały że nadużywają swoich możliwości. Mój mail [email protected] tam jeżeli możesz napisz mi co dokładnie w jakiej formie mam im napisać. Z tego co się dowiedziałem, muszę wykazać że sędzia jest zarejestrowany jako firma prywatna/ lub sąd? i że nie mam z nimi umowy by mogli karać kogokolwiek kto brał udział w postępowaniu, które zostało umorzone zaraz po pierwszej sprawie. Skandal nic więcej jak to piszę. Chciałbym by to byłe ciekawa lekcja, jak okiełznać system. Pozdrawiam ps. dzwoniłem dzis dwa razy po 12 i koło 17

literówka: [email protected] mój mail

Ale Ja Numerów Zastrzeżonych nie odbieram , Jak masz coś do ukrycia to nie dzwoń wcale Pozdro.

ok czaję. zmieniałem sieć i mam nowy tel ale to przez sieć pewnie. Ustawie i jutro zadzwonię jeśli pozwolisz. Nikt się nie skarżył że zastrzeżonego dzwonie, spoko ustawię zaraz zobaczę. Pozdr

Od 7 lat przerabiam .najpierw zasiedzenie a teraz dział spadku i wiem o czym piszesz… ja wygrałam zasiedzenie bez adwokata i dopiero gdy nakazałam sędziemu wpisać do protokołu ,że nie chce przyjąć mojego wniosku to wszystko się zmieniło…Na następnej sprawie był wyrok. Masz rację stań we własnym imieniu bo jak nie ty to kto? Nie wolno się poddawać

Jeśli ktoś jest zainteresowany aktualnie działającym MIĘDZYNARODOWYM TRYBUNAŁEM PRAWA NATURALNEGO (ITNJ)

utworzony do obrony i ochrony Praw Naturalych wszystkich narodów i wszystkich Suwerennych istot na całym swiecie :

<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/channel/UC_Q2iV … VZA/videos”>https://www.youtube.com/channel/UC_Q2iVXW3iiIBwbIniWfVZA/videos</LINK_TEXT>

Tutaj strona, gdzie można znaleźć posiedzenia ITNJ i wklejam link do ostatniego w sprawie planetarnego wyłączenia nas z powodu wirusa…

<LINK_TEXT text=“https://commission.itnj.org/2020/04/20/ … d-sitting/”>https://commission.itnj.org/2020/04/20/emergency-tribunal-hearing-corona-pandemic-and-the-planetary-shutdown-3rd-sitting/</LINK_TEXT>

https://www.youtube.com/watch?v=V5Ro5k4y5_U