Malarka, fotografka, projektantka szuka pracy

Cześć,

Jestem magistrem sztuki szukającym pracy. Tworze obrazy olejne, żywiczne abstrakcje, fotografuje hotele, ludzi, przedmioty. Projektuje wnętrza, zarzadzalam małym hotelem przez ponad 2 lata. Rozwodzę się, zmieniam życie, szukam nowej prwcy która jednocześnie da mi teoche wolności. Znam się na tworzeniu wizerunku firmy w internecie, współpracuje z grafikiem i informatykiem. Projektuje i doradzam. Szukam ludzi którzy maja pomysł

Na biznes ale nie wiedza jak go wprowadzic w przestrzeń internetu. Szybko się ucze i działam. Jstem energiczna, kontaktowa i pełna pomysłów.

Chętnie podejmę się nowych wyzwań. Jeśli ktoś mu chciałby zobaczyć moje cv wyślę na maila.Pozdrawiam wszystkich

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!