M.K TV?

Witam podziemie walczące,

czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat co się stało z naszym kolegą youtuberem M.K TV?

zniknęły wszystkie jego wszystkie filmy z kanałupozdrawiam

Andrzej

Pewnie to samo co z Markiem z Eter TV

No właśnie nic nie wiadomo…Chociaż ostatnio MK.TV zaczął mi nie pasować. Wyśmiewał bojkot wyborów, chwalenie się Lexusem, czasami proszenie o wpłaty bo chyba zapomnieliśmy… i nie dał swoich filmów jako prywatnych? Luźne rozkminki jakby co :slight_smile:

Mnie się jednak wydaje, że mk tv się wqrwił i usunał filmy i tyle. On już pare razy myślał czy by nie usunac kanalu bo on nie widzi nadziei w ludziach. Tak pare razy mowil na filmach, wiec moze jak sie dowiedzial o tym ze juda znow prezydentem to stwierdzil, ze nie ma sensu dalej nadawac?

Czyli my też mamy się poddać? Nie ma opcji, tego chce system, byłem załamany wyborami, frekwencją, ludźmi co się tym podniecali ale co z tego? My nadal musimy robić swoje, by za jakiś czas nie powiedzieć, kurde mogłem zrobić to i tamto a wyszło g… walczymy uświadamiamy, ulotki można rozdawać, zapasy, jednoczyć się, autonomie robić, deklaracje, wypowiadać posłuszeństwo :slight_smile: Co nam zostało? A wgl MK spotkał się w końcu z Marcinem?

No oczywiście że mamy działać :slight_smile: Tylko mówię ze swojej perspektywy, że mk był i jest emocjonalnym człowiekiem i może presji nie wytrzymał? Nie wiem. To są moje odczucia. Kanał dalej jest, wiec zobaczymy. Może powróci z nową siłą :slight_smile: Podobno jest na łączach z Marcinem wiec może on coś więcej będzie wiedział ?

Ja tam dalej robię swoje, bez względu czy jestem aktywny czy nie na forum :slight_smile: Uświadamiam dalej ludzi na różne sposoby :slight_smile:

Tak rozmawiali ze sobą, ale jak intensywnie to nie wiem. Mk popierał ariów, mówił na jednym z filmów :wink:


Trzeba mieć to na względzie, że przekaz trafiać będzie do około kilku procent.

A jeszcze mniejszy odsetek jest w stanie wesprzeć w jakikolwiek sposób.

Ludzie przyzwyczaili się za bardzo do darmochy i taki jest tego efekt.

Inna sprawa, że wszyscy przyzwyczaili się do YT jako dobra ogólnonarodowego, a jest to prywatny biznes w pejsatych łapach, które nie płacą podatków. Ludzie się skarżą bo cenzura, ale to tak jak w prywatnym klubie, ktoś wpuszcza tylko te osoby, które mu odpowiadają wedle jego widzimisię. Jeśli usunięcie filmów filmów przez MK było spowodowane jakimś tam fochem, no to jeszcze pewnych rzeczy do końca nie zrozumiał. Po prostu ludzi myślących jest garstka, a reszta to zbaraniała trzoda. Ja też kiedyś na YT prowadziłem działalność uświadamiającą i satysfakcje mi dawało to, że mogłem przekazać wiedzę temu niewielkiemu procentowi, bez względu na koszta i to, że w jakikolwiek sposób mi się to zwróci. Bycie tzw. truthspeeker’em i traktowanie tego jako sposób na życie to zły pomysł…

Ma już dosyć ameb telewizyjnych i kościelnych.

https://youtu.be/oviryHXYwUo

Dokładnie taki sam atak miał w tym roku NaviTY, teraz NaviTy - kanał NISS

<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/channel/UCJgnvk … IZxgwZRA-g”>https://www.youtube.com/channel/UCJgnvkqKhfmFQIZxgwZRA-g</LINK_TEXT>

tylko że tam po zhakowaniu filmy wisiały jeszcze przez tydzień

i zdążyłem wszystkie pobrać na dysk.

Właściciel tego kanału twierdzi że na świecie było tego dnia kilkadzieisąt takich przypadków.

No ja to nazywam tak jak jest czyli usuwanie niewygodnych kanałów.Mam nadzieje że Adam prowadzi swoje archiwum i będzie można to odtworzyć?

Miał założyć kanał alternatywny na BitChute ale koniec końców nie założył.Tego samego dnia poszedł kanał Nie wierzę w Koronawirusa

tego gościa Żulikowskiego co M.K TV miał z nim spięcie. (ale się z nim dogadał)Dla wszystkich co nagrywają i publikują

WRZUCAJCIE OD RAZU W KILKA MIEJSC WŁĄCZNIE Z CHINAMI I ROSJĄ

to nie zginie.

MKtv odpuscil sobie ogolnie najpierw mu konto zhakowali ale juz nie bedzie wiecej nic wrzucal ostatni fil chyba dwa 2 temu puscil tam wszystko jest

Nic by się nie stało jakby wrzucił stare nagrania spowrotem do internetu.

Poza tym banowane kanały są dla mnie najlepszą rekomendacją.

Jest taka sprawa, moja teoria spiskowa, że banuje się po kolei wszystkie konta gdzie łączy się temat 5G z koronawirusem.

Zaczęło się od Davida Icke. Zniknęły też polskie kanały jak: Nie wierze w koronawirusa, Elektromagnetyczny Świat Nowotworów.

MKTV też tak mówił. Nie zdążyłem sprawdzić zablokowanego Eter TV. Jeśli ta prawidłowość ma się sprawdzić to niedługo

zablokują kanał Roman Nacht który też to niedawno powiedział.

" smutni panowie "potrafią składać propozycje nie do odrzucenia… po to żeby uniknąć spotkania z seryjnym samobójcom pozwalają szanującemu życie twórcy by ten sam usunął swoje materiały …

chyba znamy obecna rzeczywistosc ??? jest tak a nie inaczej. Ale trzeba to zrozumiec , ze wlasnie tak sie dzieje, i ze raczej to " normalnosc " w tej odslonie tej rzeczywistosci / iluzji , itd. pan ETER… zniknal DZIWNIE i zostal POstraszony, FILMY znikly . Pan Podlecki, UKATRUPIONY w taki a nie inny sposob , bo byl niewygodny i ROZKAZ na jego glowe juz dawno zostal wydany. pan LEPPER, , z nudow oczywiscie ZROBIL TO CO ZROBIL, sprawdzajac ilosc bakteria nr 19 na SWOIM SUFICIE, nie zostawiajac sladow. Seryjny PRZYJACIEL, juz od ponad 10 lat MORDUJE ZAWSZE w PIATKI, aby NIEzalezna prokurwatura…juz od poniedzialku SKUTECZNIE szukala czegos czego juz we krwi nie mozna znalezc. Prewencyjne zagluszanie , utylizowanie , straszenie DROBNE PSIKUSY to normalka, ale to chyba ?? dopiero poczatek, SYSTEM szykuje NAM… " cos EXTRA ", wiec warto uwazac, i byc dyskretnym az do przesady. Warto sobie przypomniec / popytac sie swojej rodziny , starszych osob, jak bronic sie w latach 1939 , az do POkonania KOMUNY , w 1990, ale obecnie za milosciwie nam zabijajacego wszystkich w zasiegu wzroku… ZARAZEK nr 19, oczywiscie, mamy DOKLADNIE TO SAMO, w wersji HARD CORE… i to by bylo na tyle…

Właśnie teraz potrzebni są motywatory do walki… chcę nadmienić że dla mnie sytuacja w której się znajdujemy to nic innego jak wojna, wojna która czemuś komuś ma służyć. Jestem osobą “walcząca” lokalnie, przyłączam się jako nowa do was BRACIA!

To jest wojna w naszym kraju, jak wojska usa nie są pod jurysdykcją Polski. My mamy ich utrzymywać jeszcze i za nic nie będą odpowiadać. To jest oficjalnie WOJNA w naszym kraju, a ten świrusek to tylko przykrywka dla tego… a betoniacy, covidianie są szczęśliwi bo ich ktoś przed Rosją ochroni, no tragedia. Musimy działać i to już!

MK.TV zamknął kanał i otworzył nowy pt. zawodowy przestępca - kanał prześmiewczy, a teraz nie ma już żadnego. Usunięte wszystko

Z osobą M.K TV może być bardzo nieciekawie:


Ten bloger w ostatnim tygodniu nagrał kilka materiałów
na jego temat.

No i co z tym materiałem o mk.tv? Już miało być, a nadal nic nie ma. Że niby jest agentem?

Trudno powiedzieć ale w tym fragmencie jest ciekawe:


Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!