List ŻĄDANIE ZAPRZESTANIA ŁAMANIA PRAW LUDZI

Kochani @all :two_hearts:
Oto list:
ŻĄDANIE ZAPRZESTANIA ŁAMANIA PRAW LUDZI
Ten list jest do Ciebie
Nawet jeśli go nie przeczytasz, obowiązuje Cię w pełni, więc przestań w końcu być ignorantem.
Cytat:
"(…) Chcę Ci opowiedzieć jedną z historii, która miała miejsce na ziemi polskiej w roku 2021. Później polecimy dalej z odkłamywaniem rzeczywistości, zrzucaniem zasłon, które stawiają nam przed oczyma, abyśmy pozostali ślepi i głusi na krzywdę, jaką czynią. Przykład znany wszystkim: maseczki. Wszyscy wiemy, że nakaz ich noszenia jest bezprawny a wyroki sądów, czy to z 54KW czy 116KW nie pozostawiają na tym „prawie” suchej nitki. Trafił Człowiek na funkcjonariusza policji, Człowiek który mówi, chodzi, nawet pisać potrafi, zraniony krwawi… no ewidentnie żywy. Funkcjonariusz odmawia Człowiekowi prawa do oddychania i kieruje do sądu wniosek o ukaranie osoby fizycznej (…) - skracam, co by nudów nie było, bo to wszyscy wiedzą – Człowiek zna jednak swój status prawny, wie kim jest i jakie są jego prawa. Pisze zatem list do wyznaczonego sądu, w którym wyraźnie zaznacza swoje prawa. Sąd wyznacza termin rozprawy a Człowiek postanawia się na niej stawić, aby pogadać z sędziom w cztery oczy. Sędzia zaprasza Człowieka na salę i w obecności zbierającego szczękę z podłogi protokolanta mówi: Dobrodzieju, ja wiem, że nie mogę dobrodzieja sądzić jako Człowieka, ale może dobrodziej ZEZWOLIŁBY na przeprowadzenie procedury wobec osoby fizycznej? Zapewniam, że mam najlepsze intencje i będzie dobrodziej zadowolony z wyroku, jeśli jednak by się tak nie stało, anulujemy postępowanie z mocy prawa. Człowiek jak to Człowiek, ciekawski jest, więc zezwala na to, o co sędzia prosi, nie mając przed oczami zdrajcy, lecz drugiego Człowieka. Nie będzie mu robił na złość, skoro tak mu na srebrnikach zależy, to niech ma, krzywdy mu wszak tym nie czyni. Osoba fizyczna została oczywiście uniewinniona, Człowiek nigdy obwiniony nie był, gdyż nie mógł być, ponieważ nie podlega jurysdykcji sądów IIIRP. Czy rozumiesz co niesie za sobą ta historia? Pewnie nie od razu Ci się wszystko poukłada, ale zrobię co w mojej mocy, aby tak się stało. (…)"
Więcej na
[179 KB folder on MEGA]
Zdrowia i zrozumienia siebie w tym, co się dzieje życzę :two_hearts: :book:

1 polubienie

Od pewnego czasu szukalem pewnego streszczenia tego tematu nie dla siebie bo wiem ze temat jest opszerny lecz dla znajomych zeby chociaz mieli mozliwosc zaznajomic sie z tematem i zadecydowac jak chca dalej doswiadczac. Dziekuje za te 11 stron informacji po przeczytaniu ich chyba kazdy czlowiek zada sobie pytanie jak chce dalej zyc. Pozdrawiam serdecznie

1 polubienie

Super, witaj Rafał, milo wiedzieć że ktoś to czyta :+1::revolving_hearts::muscle:

Nie tylko czytam ale i rozsylam. Poprostu czuje to co jest przekazane w tym liscie. Dzieki i pozdrawiam

1 polubienie

Super pomysł, dzięki Rafale, myślę że ludzie sami tez ci podziękują :+1::revolving_hearts::muscle:

Świetny materiał. Dużo pracy i wiedzy. Czy mogę się jakoś odwdzięczyć?Dziękuje pięknie.
…roześlę do urzędów i znajomych ( wierze, że niektórzy zrozumieją).
:heart::heart::heart:

Cudowne. To jest podsumowanie moich poszukiwań najpierw odnośnie strategii nieszczepienia moich dzieci, a ostatnio formy kontaktu z pracownikiem publicznym. Ostatnio nie mogę oderwać sie od wiedzy Dean Clifford’a. Szukam wątku, jak urzędy reagują na pismo umieszczone na końcu listu, i coraz bardziej mnie ciągnie, aby zobaczyć jak to działa w praktyce. Wiem, że przyjdzie to do mnie w odpowiednim czasie.
Dzięki za info.

Świetnie, witaj, to mile wiedzieć, że że ktoś to czyta :+1::revolving_hearts:

… A czas przyjdzie, masz rację :muscle::two_hearts:

Witaj, już się odwdzięczasz :muscle::revolving_hearts: