Legal Marihuana and Medical Marihuana

Jak pan Botticelli ( dyr. of White House Office of National Drug Control Policy ) wykreca sie przed odpowiedzeniem na proste pytanie dot. co jest bardziej zabujcze marycha czy inne dragi … porazka. jednoznacznie wskazuje to na to ze Pan Botticelli bierze w lape.

<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=qj-n082 … 3Y_NGrZQyY”>https://www.youtube.com/watch?v=qj-n082LsI4&feature=emb_title&fbclid=IwAR0fmG5Y2VDyzWPDl5GKz93o6UvYaArtdSQjGUZnWCuVHcJxG3Y_NGrZQyY</LINK_TEXT>

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!