LECHISTAN

Brat Czesław przedstawia:

Historia Lechistanu !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Serdecznie polecam Jego kanał !

Bezchaosowania

Skromna istota z dużą wiedzą!

https://youtu.be/lG19jLqO0r0

<LINK_TEXT text=“https://jasnapolska.pl/przed-mieszkiem- … FL7F9bwFww”>https://jasnapolska.pl/przed-mieszkiem-w-polsce-istniala-10-000-letnia-cywilizacja-slowian-lechitow-i-50-slowianskich-wladcow-dlaczego-nie-ucza-tego-w-szkolach/?fbclid=IwAR2zs7Gdx5zqAnO-0fGWOx5Xj1sNtIOBziKW-DjyigYAGQrApFL7F9bwFww</LINK_TEXT>Tu znalazłem ciekawy opis Lechistanu - sięga 3600 p.n.e.


Dobre. Ja słyszałem że nauczyciel historii wspominający coś o starożytnej Lechii = dyscyplinarka. Wiecie nikt się nie odważy wychylić bo strach strach potęguje strach

Maluj mury Wielka Lechia, nauczyciele historii to kłamcy i uświadamiać ludzi. Mamy taką misję Ariowie!

Co prawda nie dotyczy Lechistanu bezpośrednio i zastanawiałem się gdzie to wrzucić ale ciekawostka - więc wrzucam tutaj<LINK_TEXT text=“https://ciekawe.org/2016/04/20/naukowcy … g_aaHnvVr8”>https://ciekawe.org/2016/04/20/naukowcy-przedstawili-szokujaca-hipoteze-ze-ludzie-nie-wyewoluowali-na-ziemi/?fbclid=IwAR2hgBD0DOUMr4JhAD5RgRmHQaVa75wslnOCE6ZrVNIbwYte2g_aaHnvVr8</LINK_TEXT>

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!