Las(z)ki, wiedźmy i inne damskie sprawy

Witam dziewczymy

Mam nadzieję, znajdziemy tu jakiś mały kącik na nasze damskie sprawy.

Zdrowie, pielegnacja urody, sprawy rodzinne, rękodzieło i wiele innych, które nas połączą jak dawniej.

Masz problemy, podziel się z innymi dziewczynami. Masz pomysł, zrealizujmy go razem.

Czy ćwiczycie w domu?

Słowiańska gimnastyka bardzo mi się podoba <3

Zobaczcie jaką ona ma piękną krajkę w pasie :shock:

https://www.youtube.com/watch?v=aWf7bstLBXY

pozdrawiam

PS. przepraszam, ale wkleiłam wcześniej niewłasciwy link. Mamy dołozyć dać coś dla naszych rodów, a nie propagować (nawet w dobrych intencjach) czyjś biznes. Taka mała pomyłka nowicjusza. :roll:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!