Łączność

Mam takie pytanie. Czy ktoś z was Ariowie wpadł na pomysł jak się komunikować w razie gdyby wyłaczono internet i telefony, mam na myśli komunikację krótkofalową lub też cyfrową z wykorzystaniem radii baofeng DMR mają możliwość szyfrowania rozmowy.

Witaj, mechanik46 ważny temat poruszyłeś, ja nie znam się w tych tematach i wybacz że nie podsunę żadnego innego pomysłu. Jestem zainteresowana tą komunikacją, czy możesz objaśnić jak taka komunikacja miała by się odbywać, jakich zasięg był tej komunikacji i co będzie potrzebne do tej komunikacji czyli jaki sprzęt. Życzę serdeczności.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!