Kwarantanna na kwaterze

FB - grupa COVID-19 Fałszywa pandemia
Kobieta wstawiła zdjęcie pisma z dnia 1.maja 2020 roku, w którym Sanepid informuje, że jej ojciec musi poddać się kwarantannie, od dnia 19.marca 2020r. gdyż otrzymał wynik testu pozytywny.
Czyli po pierwsze kwarantanna wsteczna!
i jeszcze taki mały szczegół… Ojciec tej Pani nie żyje od 8 lat. Ciekawe, czy w statystykach wpisali, z datą wsteczną, że zachorował 19.03.2020 i zmarł w 2012roku!!! :-))
tekst oryginalny…
(https://www.facebook.com/groups/259047751936835/?post_id=343718360136440&cft[0]=AZXrXrubOxNpMWaUwNXKdbY7tGKKvz_d2U8T3KfPjLXtoQZ9qdpxU9blN3ko2CXUCsT2SIMXOV7T0Ya8nGTJEOjWUjESMUr-4SNuU55XWMDi6Dy5qdyrwltqtZj2yBtwdIovgtkQfptm-wz1Sdba58TLV4btIQIj5xkNhahIwT_-aeTZPdsJrCF3R4mW8toohxcGzsvIs-FKimPVp8ncZjCFrFhbOE2LSPMPq5Z6ocggJpe41P0qg7EXQfURrlbhKE0&tn=-UK-R)

https://youtu.be/Z6NpNJ5NKaQ Nasz superbohater…:slight_smile:

1polubienie

Witam wszystkich. Jestem 10 dni mam, być na kwarantannej z firmy i mam otrzymać informację z strony sanepidu czy mam w domu siedzieć czy będą mi ślepymi testami sprawdzać czy jestem chory. Zostałem dzisiaj poinformowany z pracy przez kierownika i menadżera z corpo.

@Dragon873v3 Już lepiej posiedź 10 dni i nie rób sobie testu. Może się w ten sposób przedłużyć do kilku tyg. Poza tym wg prawa nie mają prawa robić ci testu. wejdź na chat.ariowie.com # Prawne tam ci doradzą. Tu jest dział dowcipów i humoru. żadko chyba tu ktoś zagląda. :-))
:joy:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!