Kupię/Sprzedam

Myślę, że moglibyśmy tutaj wrzucać drobne ogłoszenia, jeśli ktoś ma coś do sprzedania np. samochód (oczywiście starajmy się sprzedawać dobre rzeczy a jeżeli są jakieś mankanenty to informujmy o tym, nie oszukujmy się nawzajem), motocykl, kose spalinową, produkty spożywcze i inne. Tak samo w drugą stronę, jeżeli ktoś czegoś potrzebuje, to wrzuca ogłoszenie, że potrzebuje to czy tamto. Myślę, że suwereni w wielu przypadkach mogą pomóc, a jak nie oni to może ich znajomi.

[ Kupię ]

Chętnie zaopatrzę się w Amanitę, nigdy jej nie próbowałem, a sezon na nią dopiero przed nami, więc może komuś coś zostało ?

Oraz również zbieram się do zakupienia innych grzybów, mianowicie “golden teacher”, jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi i wie gdzie co i jak można kupić za rozsądną cenę, to proszę o info.

https://www.facebook.com/duszarosliny/

Zapraszam do mnie na wspólne zbieranie zieleniny w pięknych okolicznościach przyrody. Teraz jest najwięcej babki, skrzypu, ostrożenia, później nawłoć i wrotycz.

Mam na sprzedanie kilka płyt winylowych, mi.n Moskwa, Venom, Dragon, Metalmania 87, W.A.S.P., Manam i inne z muzyką heavy metal, rock, punk rock.

Część płyt znajduje się w Polsce m.in. Def Leppard, inne w UK.

Dlatego ogłoszenie kieruję głównie do osób mieszkających w UK

Sprzedam samochód <LINK_TEXT text=“https://www.otomoto.pl/oferta/ssangyong … sPreview=1”>https://www.otomoto.pl/oferta/ssangyong-musso-ssangiong-musso-2-3-benzyna-gaz-ID6CYBmj.html?isPreview=1</LINK_TEXT>

Cena jest do negocjacji. Największym znakiem zapytania w tym samochodzie jest to, że od kupna go nie przerejestrowałem. Generalnie to irytuje mnie ten rzekomy obowiązek rejestrowania, ale póki co tak jest. W związku z tym jak ktoś jest zainteresowany samochodem, to zapraszam do rozmowy. Jestem pewien że się dogadamy.

Witajcie, skoro można tu się ogłosić ze sprzdażą samochodu, to również sobie pozwolę:

<LINK_TEXT text=“https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-rena … EGODU.html”>https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-renault-laguna-ii-doinwestowany-CID5-IDEGODU.html</LINK_TEXT>

Witam

Kochani o to moje produkty. “LUSTRA I OBRAZY Z DUSZĄ” ZAmieszczone przdmioty są wystawione w sklepie internetowym :<LINK_TEXT text=“https://www.haloart.pl/?p=prodlist&sear … +gulgowska”>https://www.haloart.pl/?p=prodlist&search=izabela+gulgowska</LINK_TEXT> ,<LINK_TEXT text=“https://www.haloart.pl/lustra-z-dusza-i … 86176.html”>https://www.haloart.pl/lustra-z-dusza-izabeli/ekodizajn/lustro-w-starej-ramie-delikatnie-bielone,86176.html</LINK_TEXT>. Oczywiście cena do uzgodnienia. Chętnych zainteresowanych kupnem lub inną formą wymiany dóbr zachęcam do kontaktu. Całuję i ściskam wszystkich Kochani, moc z Wami :slight_smile:

Chwała Bracia i Siostry.

Mam do sprzedania krótkofalówki MOTOROLA TRKL T7 używane, ale sprawne. Zasięg w dobrych warunkach propagacji do 7 km.

Do wymiany jeden z akumulatorów.Więcej szczegółow na : <LINK_TEXT text=“https://www.olx.pl/oferta/motorola-trkl … DWqNE.html”>https://www.olx.pl/oferta/motorola-trkl-t7-krotkofalowka-ladowarka-sieciowa-CID99-IDDWqNE.html</LINK_TEXT>

Ja oferuję orgonity, odpromienniki piramidy. O orgonitach jest bardzo dużo informacji w internecie i od osób coje używają. Ceny do negocjacji. Zapraszam.

www.energiaorgonitu.pl

Kupię Renault Laguna Coupe w automacie, najlepiej 2.0T. Nie starszy niż 2009. Zadbany. Cena do uzgodnienia.

Nie mam auta do sprzedania :slight_smile:…ale prowadzę sklep z naturalnymi, czystymi suplementami, ziołami, mieszankami ziołowymi oraz naturalnymi kosmetykami. Mam bzika na punkcie zdrowego odżywiania i alternatywnych metod leczenia.

Jeśli ktoś ma ochotę przejrzeć ofertę, zapraszam na stronę sklepu :<LINK_TEXT text=“https://www.zdrowienaturalnie.com.pl/ws … -produkty/”>https://www.zdrowienaturalnie.com.pl/wszystkie-produkty/</LINK_TEXT>Gratis dobiorę produkty do Twoich dolegliwości :slight_smile:Pozdrawiam

Aga

Witam . <LINK_TEXT text=“https://www.zdrowienaturalnie.com.pl/pr … rmis-120g/”>https://www.zdrowienaturalnie.com.pl/produkt/cialo-bez-pasozytow-robakow-ziola-vermis-120g/</LINK_TEXT> chętnie zamówię :slight_smile:

To ja chciałbym ogłosić chęć zakupienia auta, tylko benzyna (bez LPG), skrzynia manualna, nie starszy niż 2010 rocznik, powyzej 1 litra, 4/drzwi, Ford Fiesta byłby mile widziany, może być też Suzuki Sx4. Może być z prowadzący z DE/zagranica.

[email protected]

Serdeczności.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!