KRYPTO-WALUTY

Witam

Czy ktoś z was korzysta z krypto?

Widzę że pieniądz traci, a za niedługo może go nie być, więc chyba czas najwyższy w to wejść.

Moja wiedza jest nikła, to też nie będę inwestował dużych kwot, tym bardzie, że tam szybko rośnie i szybko maleje (?) :smiley:

Jakie strony do inwestowania (sprzedaj, kup) w j. polskim polecacie? A może nie powinienem się bać j. ang bo nie jest on zbytnio potrzebny w ogarnięciu sytuacji?

Jakie krypto wg. was jest godne polecenia? Słyszałem dzisiaj, że XRP dobrze leci i jest niedrogie :ugeek:

Pozdro

Od tego tematu powinna się zacząć rozmowa pomiędzy wolnymi ludżmi.

Inwestuję w krypto regularnie od 2017 roku. Osobiście moja strategia opiera się na podziale 50% kwoty przeznaczam na bitcoina (BTC), 35% kwoty przeznaczam w wybrane projekty z top30 (np. ETH, BCC, LTC, LSK, XRP itd.) a resztę przeznaczam w ciekawe, mniej znane projekty.

Śledzę samodzielnie rynek a również mam kilka kanałów na które śledzę, być na bieżąco z tendencjami ruchów poszczególnych krypto, jednocześnie sam uczę się robienia AT by móc przewidzieć ewentualne dynamiczne ruchy w dół lub w górę. Dzięki temu mniej więcej 25% zainwestowanej kwoty staram się grać, tak by powiększyć swój kapitał.

Jeśli masz jakieś pytania Kristoszary, dawaj - jeśli starczy mi wiedzy chętnie odpowiem.

1polubienie

Witam serdecznie wszystkich.
Odnośnie krypto sugeruje nie pytać nikogo w co inwestować. Zresztą nigdy nie powinno pytać się o inwestycje. Pamiętajcie że Inwestujecie własne pieniądze i najpierw trzeba nauczyć się w co inwestować.
Jeśli chodzi o ,używanie krypto" to trudno to nazwać używaniem bo powiedzmy że z adopcją jest jeszcze kiepsko, choć lepiej niż w latach 2013-14. Ale jest znacznie łatwiej np. zakupić bo jest parę giełd.
Jednak proponuje zacząć od zdobycia wiedzy, np na forum bitcoin.pl poczytać o projektach, portfelach giełdach. Potem zakupić parę krypto i albo pobawić się w spekulacje albo przelać na portfel, jako inwestycja długoterminowa.
Odnośnie xrp- poczytać co to jest, jakie instytucje za tym stoją, ile tokenów jest w obiegu i kto ma większość ich zakumulowaną.
No i oczywiście osobiście nigdy nie kupuje po takich wzrostach, czyli na górce wykresu.
Co do fajnej giełdy to ciekawy jest KuCoin- dużo tokenów i dobra płynność finansowa giełdy.

1polubienie

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!