Krótka historia o mnie

Cześć nazywam się Łukasz.

Chciałbym się podzielić z wami krótką historią o moim życiu.



Mój ojciec pił kiedy byłem mały, z kolei matka choć nie piła to od dziecka ignorowała to co dla mnie było najważniejsze, kupowała mi niewiele znaczące zabawki, jednocześnie nie okazując mi żadnego ciepła, nie pamiętam ani jednej sytuacji w której zostałem przez nią przytulony, myślcie co chcecie, dla mnie było to ważne.

Wracając do taty, górnik, dużo zarabiał, ale co zarobił to przepił w końcu stracił pracę, przestał płacić podatki i tak zaczął rosnąć nam dług.

Matka w końcu rozwiodła się z tatą, i on się od nas wyprowadził.

Tak już ok 10 lat nie miałem z nim żadnego dłuższego kontaktu, i prawdę mówiąc, mnie to odpowiada.



Od dzieciństwa pasjonowało mnie tworzenie czegokolwiek z czegokolwiek, wtedy sprowadzało się to głównie do rysowania i budowania różnych rzeczy z klocków.

W gimnazjum w końcu udało mi się zdobyć program do komponowania muzyki i od tego czasu skomponowałem już mnóstwo utworów, jednak dopiero teraz odnalazłem swój styl w którym czuję się dobrze, o tym na końcu.



Ponad dwa lata temu zainteresowałem się poważnie programowaniem, nauczyłem się frontendu, teraz uczę się programowania w Pythonie.

Od jakiegoś czasu, poczułem także duży pociąg do wszelkiego rodzaju nauk. Nadrabiam wszystkie lata obijania się w szkole.

Najbardziej wciągnęła mnie chemia, socjologia i biologia.



Obecnie mój stan wygląda tak że mam dług i nie mam pracy, pracuję jednak nad moją pierwszą płytą.

Mam już ułożony w głowie plan na przyszłość, chcę śpiewać o nauce.



Napisałem to, bo chciałem się w końcu gdzieś wygadać.

Dzięki za poświecony mi czas :slight_smile:

Brawo !! Łukasz . Tak trzymaj. Mądry chłopak z Ciebie. Pozdrawiam

Dzięki za wsparcie Dobruchno :smiley:

Również pozdrawiam.

Spoko tak trzymaj I nie wracaj myślami do złych rzeczy z dzieciństwa tylko wspominaj dobre. Miałem dużo gorsze dzieciństwo :pensive:. Pozdrawiam

Hej Lukasz, jestes bardzo silnym czlowiekiem bo mimo trudnisci w zyciu idziesz do przodu. Chwala ci za to ze sie rozwijasz i w koncu dopniesz swego. Tym bardxuej ze jestes obudzonym czlowiekiem i nie dales sie zmanipulowac. Jestem z Toba. Grzegorz

P.S kazdy z nas ma jakies trudne sprawy do rozwiazania tak wiec nie jestes sam z probkemami

Tak właśnie takie wiadomości budują świadomość… nie ważne gdzie byłeś…?/ ważne że wiesz już dokąd zmierzasz… mając swe pomysły do zrealizowania.

  • podziękowania za wiedzę… pozdrawiam…