Kraj o nazwie Polska jest zarejestrowany jako podmiot prywatny

W rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych nasz kraj jest zarejestrowany jako prywatny podmiot:



https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312



Czy oni uważają, że mogą nami handlować jak niewolnikami?

YES. its true. " taki mamy climat " , ktos z polytykow tak POwiedzial… coz zgadza sie. w zwiazku z ttm, WYKORZYSTUJA TEN FAKT, obecnie JESTEM W SPORZE ZBIOROWYM !! … z .SADEM BRYTYJSKIM sekcja NIErodzinna - i tam im dosadnie and lopatologicznie TLUMACZE to wlasnie, ze 3 RP jest KORPORACJA PRYWATNA, i jako SUWEREN , OBYWATEL, KLIENT, itd…NIE MAM POdPISanej z nimi.ZADNEJ UMOWY !! na korzystanie z ZADNYCH ICH ; USLUCH , wyrobow itd !! i zeby ta ORGANIZACJA sie ode MNIE odczepila !!! i przedstawilem do tego sadu w UK linki, zrzuty ekranow itd, potwierdzajace to ze 3 RP to korporacja !, i cala HISTORYJKE, ze po 1945 r, na SOWIECKICH BAGNETACH “polska - komunistyczna panstwowosc zaczela sie “, ze prawo zostalo zlamane wiele razy, , ze po 1990r prawo a tym barziej wyborcze zostalo zlamane wiele razy, wybor gienerala jaruleskiego na prezydenta , OKAZAL SIE …BEZPRAWIEM, bo ZABRAKLO POL GLOSU !!! wiec on jest NIELEGALNY, ze KONSTYTUCJA KWACHA w 1997r ?? NIE PRZESZLA, bo tyljo 42 % OWIEC POszlo do PASZY , ktora byla wystawiona w biurach z ; PASNIKAMI / WYSTAWIONYMI SZKLANYMI BANIAKAMI, gdzie uspione OWCE cos tam WRZUCALY i myslaly " ze to tak na prawde sie dzieje …”. a mialo byc ponad 50 % wyborcow, WIEC OD TEGOZ MOMENTU… " dnia gdy konstytucja KWACHA … zostala PRZYKLEPANA…” .WSZYSTKO JEST NIELEGALNE !! tzn CALY KRAJ , WSZYSTKIE URZEDY PANSTWOWE itd ! wydalem na TLUMACZA duzo kasy aby mi to dobrze przetlumaczyl z PL na UK . i Sad brytyjski…PRZESTAL NEKAC MNIE roznymi listami .ZMUSZAJACYMI .MNIE .abym TAM GDZIES W POLANDII / krainie szczawiu and mirabelek, MIODKU and MLEKIEM SZTUCZNYM plynacym / "krainie,. najdrozszych ; STADIONOW, AUTOSTRAD, PIERDOLINO, itd. ze JA nie bede NIKOMU placil BEDAC ZMUSZANYM.przez SAD NIErejonowy , wroclaw srodmiescie, wydz 3 NIErodzinny itd, .PONIEWAZ ten NIEsad wroclawski…JEST ZAREJESTROWANA …KORPORACJA… WIEC SAD BRYTYJSKI… NIE WYSYLA JUZ MI zadnych listow o tresci , ze JA mam obowiazek PLACIC w polandii KOMUS placic jakas KASE ,za POSrednictwem KORPORACJI PRYWATNEJ " sad NIErodzinny wroclaw srodmiescie ", bedacy firma corka " republic of poland , " ktora to organizacja przestepcza , poprzez MINISTERSTWO NIEsprawiedliowsci and jakies tam NIEprokurwatury STOI NA STRAZY silowej .ZMUSZAC KAZDEGO SUWERENA do POdPOrzadkowania sie WSZYSTKIEMU co przyklepie taki czy tez inny NIE sad, a tym bardziej NIErodzinny, lub NIEprokurwatura , NIErejonowa, , NIEokregowa, NIEregionalna , krajowa itd… ponadto juz 3 rok, JESTEM W SPORZE ZBIOROWYM, z " panstwem polskim, jako korporacja prywatna bandycka and przestepcza , mataczycielska, mafijna " republic of … " GDYZ NIE STOSUJE SIE DO ICH DECYZJI " prawnych ZMUSZAJACYCH MNIE do okreslonego zachowania sie itd , " OKAZUJAC IM FAKTY, ze ONI sa KORPORACJA …Z KTORA NIGDY NIE MIALEM .ZADNEJ UMOWY POdPISalem !! WOT I SZTO. wszystko w temacie…

Tutaj jest aktualny artykuł o tej sprawie:

<LINK_TEXT text=“https://socjolog61.neon24.pl/post/15608 … ojna-krowa”>https://socjolog61.neon24.pl/post/156082,polska-to-dojna-krowa</LINK_TEXT>



(najciekawsze z tego wszystkiego jest to że numer “dłużnika” nadaje dziecku już szpital po urodzeniu

a dane te są wysyłanie do posiadaczy Polski).



A co jeśli tak funkcjonuje cały świat?



Przypominam że mamy prawo do informacji publicznej domagać się

informacji w tej sprawie. Wszyscy o tym wiedzą?

II RP należy do ONZ. tak jak mówi Potocki, zajrzyjcie na wikipedię IIIRP nie nalezy do ONZ. Bałagan tu jest na tej liście, a to znaczy że coś ukrywają.Tak samo Ukraina, Białoruś, Macedonia Płn. Lista państw ONZ – lista państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych na podstawie UN Press Release ORG/1469 (dokumentu wydanego 3 lipca 2006 r.). https://pl.qwe.wiki/wiki/Member_states_of_the_United_Nations#Original_members