Kraj o nazwie Polska jest zarejestrowany jako podmiot prywatny

W rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych nasz kraj jest zarejestrowany jako prywatny podmiot:

https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312

Czy oni uważają, że mogą nami handlować jak niewolnikami?

Było o tym jakiś czas temu w necie. USA robia u nas co chcą a Polski nieRZĄD klęczy przed nimi na kolanach. Uważam , że dlatego wszyscy powinni wstąpić do SUWERENÓW II RP , aby wyjść z tego k.rwi dołka. Pozdro Bracie :!:

YES. its true. " taki mamy climat " , ktos z polytykow tak POwiedzial… coz zgadza sie. w zwiazku z ttm, WYKORZYSTUJA TEN FAKT, obecnie JESTEM W SPORZE ZBIOROWYM !! … z .SADEM BRYTYJSKIM sekcja NIErodzinna - i tam im dosadnie and lopatologicznie TLUMACZE to wlasnie, ze 3 RP jest KORPORACJA PRYWATNA, i jako SUWEREN , OBYWATEL, KLIENT, itd…NIE MAM POdPISanej z nimi.ZADNEJ UMOWY !! na korzystanie z ZADNYCH ICH ; USLUCH , wyrobow itd !! i zeby ta ORGANIZACJA sie ode MNIE odczepila !!! i przedstawilem do tego sadu w UK linki, zrzuty ekranow itd, potwierdzajace to ze 3 RP to korporacja !, i cala HISTORYJKE, ze po 1945 r, na SOWIECKICH BAGNETACH “polska - komunistyczna panstwowosc zaczela sie “, ze prawo zostalo zlamane wiele razy, , ze po 1990r prawo a tym barziej wyborcze zostalo zlamane wiele razy, wybor gienerala jaruleskiego na prezydenta , OKAZAL SIE …BEZPRAWIEM, bo ZABRAKLO POL GLOSU !!! wiec on jest NIELEGALNY, ze KONSTYTUCJA KWACHA w 1997r ?? NIE PRZESZLA, bo tyljo 42 % OWIEC POszlo do PASZY , ktora byla wystawiona w biurach z ; PASNIKAMI / WYSTAWIONYMI SZKLANYMI BANIAKAMI, gdzie uspione OWCE cos tam WRZUCALY i myslaly " ze to tak na prawde sie dzieje …”. a mialo byc ponad 50 % wyborcow, WIEC OD TEGOZ MOMENTU… " dnia gdy konstytucja KWACHA … zostala PRZYKLEPANA…” .WSZYSTKO JEST NIELEGALNE !! tzn CALY KRAJ , WSZYSTKIE URZEDY PANSTWOWE itd ! wydalem na TLUMACZA duzo kasy aby mi to dobrze przetlumaczyl z PL na UK . i Sad brytyjski…PRZESTAL NEKAC MNIE roznymi listami .ZMUSZAJACYMI .MNIE .abym TAM GDZIES W POLANDII / krainie szczawiu and mirabelek, MIODKU and MLEKIEM SZTUCZNYM plynacym / "krainie,. najdrozszych ; STADIONOW, AUTOSTRAD, PIERDOLINO, itd. ze JA nie bede NIKOMU placil BEDAC ZMUSZANYM.przez SAD NIErejonowy , wroclaw srodmiescie, wydz 3 NIErodzinny itd, .PONIEWAZ ten NIEsad wroclawski…JEST ZAREJESTROWANA …KORPORACJA… WIEC SAD BRYTYJSKI… NIE WYSYLA JUZ MI zadnych listow o tresci , ze JA mam obowiazek PLACIC w polandii KOMUS placic jakas KASE ,za POSrednictwem KORPORACJI PRYWATNEJ " sad NIErodzinny wroclaw srodmiescie ", bedacy firma corka " republic of poland , " ktora to organizacja przestepcza , poprzez MINISTERSTWO NIEsprawiedliowsci and jakies tam NIEprokurwatury STOI NA STRAZY silowej .ZMUSZAC KAZDEGO SUWERENA do POdPOrzadkowania sie WSZYSTKIEMU co przyklepie taki czy tez inny NIE sad, a tym bardziej NIErodzinny, lub NIEprokurwatura , NIErejonowa, , NIEokregowa, NIEregionalna , krajowa itd… ponadto juz 3 rok, JESTEM W SPORZE ZBIOROWYM, z " panstwem polskim, jako korporacja prywatna bandycka and przestepcza , mataczycielska, mafijna " republic of … " GDYZ NIE STOSUJE SIE DO ICH DECYZJI " prawnych ZMUSZAJACYCH MNIE do okreslonego zachowania sie itd , " OKAZUJAC IM FAKTY, ze ONI sa KORPORACJA …Z KTORA NIGDY NIE MIALEM .ZADNEJ UMOWY POdPISalem !! WOT I SZTO. wszystko w temacie…

Tutaj jest aktualny artykuł o tej sprawie:

<LINK_TEXT text=“https://socjolog61.neon24.pl/post/15608 … ojna-krowa”>https://socjolog61.neon24.pl/post/156082,polska-to-dojna-krowa</LINK_TEXT>

(najciekawsze z tego wszystkiego jest to że numer “dłużnika” nadaje dziecku już szpital po urodzeniu

a dane te są wysyłanie do posiadaczy Polski).

A co jeśli tak funkcjonuje cały świat?

Przypominam że mamy prawo do informacji publicznej domagać się

informacji w tej sprawie. Wszyscy o tym wiedzą?

II RP należy do ONZ. tak jak mówi Potocki, zajrzyjcie na wikipedię IIIRP nie nalezy do ONZ. Bałagan tu jest na tej liście, a to znaczy że coś ukrywają.Tak samo Ukraina, Białoruś, Macedonia Płn. Lista państw ONZ – lista państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych na podstawie UN Press Release ORG/1469 (dokumentu wydanego 3 lipca 2006 r.). https://pl.qwe.wiki/wiki/Member_states_of_the_United_Nations#Original_members

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!