Koszyk - Jak opłacić zamówienie z koszyka?

Witam wszystkich!

Przy próbie zapłaty widzę tylko opcję “Pay with credit card / debit card”.
Karty nie mam i nigdy nie planuję, bo opuściłem system.
Czy nie ma innej metody zapłaty i muszę pożegnać się z Waszą platformą? :flushed:

Pozdrawiam.

Istnieją inne sposoby zapłaty. Dla czynnych i zaangażowanych Suwerenów mamy inne opcje. Zapraszamy Cię do aktywnego udziału w naszych spotkaniach na telegramie ARIOWIE - POROZMAWIAJMY oraz elemencie (po spełnieniu określonych warunków). Tutaj będziesz mógł dowiedzieć się o innych metodach zapłaty. Zdrawiam :green_heart:

Strasznie macie pogmatwane zasady, że formy płatności nie wybiera się po prostu z listy i po sprawie.
Nie jestem uczniakiem, żeby w moim wieku bawić się w “wykazywanie się”. Cenię sobie prywatność i nie używam matriksowych rozwiązań takich jak smartfony, telegramy i inne, które je łamią.
Dziękuję za odpowiedź.

Wybacz człowieku, ale z Twojej wypowiedzi trąci roszczeniową postawą, która u nas nie jest pożądana. Jeśli Ci nasze zasady nie odpowiadają to przecież nie ma problemu. Zawsze może poszukać gdzie indziej innych rozwiązań dla siebie. Życzymy powodzenia na dalszej drodze ku swej wolności :slightly_smiling_face: :raised_hand_with_fingers_splayed:

To był tylko test dla Was, którego nie zdaliście. Wcale nie mam zamiaru należeć do waszej sekty RASO ARYJSKA! Walnijcie sobie bardziej dosadny znaczek, niż obecny symbol CZARNEGO SŁOŃCA. Po co się ukrywać! Bye, bye!