Kopiowanie Filmu.

Witam; Mam pytanie do wszystkich użytkowników Forum? Czy ktoś może wie jak można kopiować filmy anonimowo? Chodzi o to, żeby nie zostawiać po sobie śladu, że film został pobrany, nagrany, powielony? Wyjaśniam. Każdy przesył danych pozostawia po sobie ślad, który jest prawie nie widzialny, ale dla specsłużb, jest on widzialny jak trop śladu dla psa. Po tym śladzie można prześledzić drogę od pierwszego nadawcy do ostatniego miejsca pobytu, nagrania tego materiału. Co to oznacza, dla nas? A no tylko tyle, że jest wiadomo kto się z kim kontaktuje. Zmiana “Nicku” - nic nie daje; bo i tak jest wiadomo kto za tym się ukrywa. To tylko naiwny właściciel myśli że jest niewidzialny. To tak jak dzieci w przedszkolu , bawią się w chowanego? Pytanie? Czy wychowawczyni nie wie gdzie mogło się schować dziecko?

Oczywiście, że wie, a jeśli nie wie to jest Debilem.To jest tylko przykład, z życia wzięty; tutaj poziom jest trochę wyższy. To nie znaczy, że nie jesteśmy śledzeni. Chodzi o to, żeby przerwać ten ciąg inwigilacji. Film znika i pokazuje się w całkiem innym miejscu; Jest pełne zaskoczenie. Bo nie wiadomo kto to zrobił. Tutaj na forum też niemożna wrzucić filmu anonimowo, dlaczego? Bo musi być zapewniony ciąg śledzenia. Brzmi to jak paranoja, ale to są suche fakty, nic więcej. Są ciekawe filmy, zapewniam. Ale tutaj nigdy nie będą mogły być publikowane. Acta-2. Tego pilnuje. Myślenie typu, ja nic nie robię? to mnie nie obserwują. Nic bardziej mylnego, przeczytajcie artykuł, “Pegasus”. Jest tego więcej, to tylko przykład pierwszy z brzegu.Gdybyście zobaczyli swoją teczkę, z waszym profilem, To dopiero byście mocno zdziwili, co tam jest napisane o was samych. To leży i czeka na stosowną chwilę, aby zostało użyte. To co piszę, to nie jest straszenie ludzi; ja tylko próbuję was oswoić z myślą że zadbanie o swoją teczkę, ( piszę teczkę, aby było to dobitnie zrozumiane ), może wam przynieść korzyści. Chodzi o to ,żeby maksymalnie utrudnić im, tej drugiej stronie robotę. Jesteśmy okrążeni, osaczeni, ułuda wolności słowa może nas zgubić. Pamiętajmy, za komuny mówiło się; “Ściany mają uszy i oczy” To jest aktualne powiedzenie dzisiaj, tylko ; x 10. ( razy dziesięć ). Technologia i technika mocno się rozwinęła. Trochę odbiegłem od tematu; wracając na ziemię. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł w tej sprawie, może być całkiem absurdalny, na pierwszy rzut oka. Napiszcie koniecznie, może się da to jakoś wykorzystać.Bądźcie czujni - jesteśmy podsłuchiwani i podglądani. Pozdrawiam.

Dobre filmy nagrywaj na starej daty kamerką 8m i rob do tego notatki , szkice.

A może zrobić na portalu wypożyczalnię filmów z tytułem alfanumerycznym i zakodowanych?

Każdy wrzuci do bębna filmik i zamiesza ?

Jak w Totku wygrywa Ten który k©ci ?

Film który można odczytać po otrzymaniu klucza tylko w określonym dniu i godzinie ulegnie zniszczeniu.

Witam; Parę pomysłów jest na początek.

..

Tak, to na pewno jest dobre, i bezpieczne; ale jak chcesz to udostępnić innym?

..

Dobre, tylko portal nie przechowuje Filmów; Tylko linki do nich. A filmy dalej są na serwerze YouTube. I to on decyduje co ma na swoim serwerze, pilnuje tego „CENZURA” - nic się raczej nie prześliźnie.

..

Mam pytanie, Co to ma dać? Jaki efekt? Zgubienie dostawcy filmu? Wystarczy zmienić tytuł, i opis filmu. Nadać swoje oznaczenia dla filmu. / pozamiatane /.

..

To jest absurdalne; Dlaczego? Bo to ma być zbiór ciekawych Filmów, Wartościowych merytorycznie. Tych które skasowała Cenzura. To ma być dostępne dla wszystkich bez wyjątku, na porę i czas. 24-godziny. Nikt tego nie może skasować, ani poprawić. / za wyjątkiem tej osoby co wrzuciła film, tylko ona ma możliwość ingerencji – klucz dostępu /.

.

Odpowiadam;

Mamy coś takiego zrobione; Nazywa się, Hello_ZeroNet, taka dystrybucja już istnieje; Zawiera ona wiele możliwości, Po pierwsze nie ma tam Cenzury, po drugie nie ma tam serwerów, a to oznacza, że tego nikt nie może

skasować / na ten moment / . Brak takich możliwości. Jest tam wewnętrzna poczta mocno szyfrowana, P2P, przy pomocy której można się bezpiecznie porozumiewać. Jak ona działa? Jest Tomek i jest Romek, a pomiędzy nimi nie ma już żadnego pośrednika, serwera, poczty – jako instytucja. Możesz założyć swoją stronę, i publikować co zechcesz. / jest to ważne /. Dostęp masz tylko „Ty”. Każdy, tylko może to przeczytać. Może zrobić wpis. I nic więcej nie może zrobić. A teraz do rzeczy, co tam już jest? Jest tam „YouTube PL” - i 350-filmów, które cenzura wycięła z You Tuba, Jest tam, „Zero Polska”, „Tablice”, i wiele innych stron, niezależnych. To działa we wszystkich możliwych językach. Co jest potrzebne, aby móc tam zajrzeć?

Specjalna aplikacja:

Do której instrukcja jest tutaj na Ariach; Są dwie instrukcje, .Instrukcja instalacji, i instrukcja obsługi. Z obiema trzeba się zapoznać, koniecznie. Jest tam wiele szczegółowych informacji. Świat stoi otworem przed wami, wystarczy wyciągnąć rękę. Czasy się zmieniają błyskawicznie, jesteście tego świadkami. Od 15-czerwca wchodzi, 5-G,- obowiązkowe. Ten kraj stał się królikiem doświadczalnym dla całego świata. Mają nas zmniejszyć o połowę, do 15-milionów. Pod młotek pójdą, Niewygodni, starzy, kalecy, przewlekle chorzy, Orwell w nowym wydaniu, ulepszonym. Ariowie, Jak chcecie się komunikować? Jak chcecie rozmawiać? Czy pomyślał ktoś nad tym? Pamiętajcie, ZeroNet, to jest coś, co nie można zniszczyć. I ingerować, Ocenzurować. To jest pierwszy stopień wtajemniczenia w bezpieczeństwo osobiste. Są tego dalsze stopnie wtajemniczenia. Ale, żeby tam się dostać potrzeba trochę wiedzy z informatyki samodzielnej. Można stworzyć Aplikację, która wam to umożliwi, ułatwi. Ale właściciel takiej aplikacji będzie was kontrolował, i kreował. Wy macie być samodzielni, i niezależni od wszystkiego i wszystkich. Czego wam życzę.

Pozdrawiam. :ugeek:

witam

jak zmienić nazwę użytkownika?

Witam; Pytanie, Co masz na myśli? Zmiana użytkownika. Czy Chodzi tobie o zmianę " Nicku", na Ariach? Zobacz w ustawieniach osobistych? Powinno się tam coś dać zrobić? A jeśli nie można? Załóż nowe konto. Pozdrawiam. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!