Kopiec Wandy i AGH

AGH przebadał Kopiec Wandy przy pomocy georadarów. Ze wstępnych analiz wynika, że odkryli coś, co może być komorą. Wyniki miały zostać opublikowane, ale nabrali wody w usta. AGH ma obowiązek podzielić się wynikami z opinią publiczną więc w niedalekim czasie postaram się wymusić na nich publikację badań. Poniżej link do zapowiedzi archeologów:https://www.youtube.com/watch?v=afunZgWmOoY

Dzięki. Jakiś czas temu napisałem do niech email, ale bez odpowiedzi. Postanowiłem się do nich przejść, ale “pandemia” pokrzyżowała plany. Myślę jednak, że niebawem ten cyrk się skończy i uda się coś ustalić.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!