Konto bankowe. Gdzie?

Jak w tytule. Co prawda osobiście daleko mi do konta bankowego. Pieniędzy tam nie trzymam, ale od czasu do czasu funkcjonując w tym świecie potrzebuję zrobić jakiś przelew. Znacie jakieś konto na którym relatywnie do innych kont jest mało opłat za prowadzenie?

jesli chcesz szybkiej i w miare rzetelnej odpowiedzi to zapytaj na Riot-> Ariowie.

jest nas tam juz naprawde pokazna grupa, ktora rosnie z kazdym dniem. kazdy czlowiek sie liczy.tutaj znajdziesz niezbedne informacje odnosnie Riot:<LINK_TEXT text=“materialy-dla-zalogowanych-f90/riot-cze … t1103.html”>https://ariowie.com/forum/materialy-dla-zalogowanych-f90/riot-czekamy-na-ciebie-t1103.html</LINK_TEXT>czekamy i cieszymy sie na twoje przybycie

Ja używam Inteligo. Opłata za kartę 4 zł - można zrezygnować jeśli nie korzystasz z płatności kartą lub jeśli masz saldo operacji min 100 zł miesięcznie nie pobierają tej opłaty.

Za powiadomienia SMS np. wpływ pieniążków na konto - 5 zł - można wyłączyć.Jeśli zrezygnujemy z karty i SMS - opłaty miesięczne 0 zł.Przelewy za darmo - oczywiście internetowe. Korzystanie z wpłatomatów darmowe i ew. można zrobić wpłatę w okienku w każdym Banku PKO BP.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!