Kim jest Hanna Kazahari?

Trafilem na to forum po sugestii Hanny Kazahari, ktora prowadzi swoj kanal na YT.Przyjrzalem sie tej osobce i widze ze wczesniej dzialala w 1Polska, a ponadto miala wlasne stowarzyszenie “Wspolnota dla dobrostanu” a teraz fundacje Hemp Fukushima.Z KRS https://aleo.com/pl/firma/fundacja-hemp-fukushima-zabki wynika ze w tej fundacji dzialaja trzy osoby:

[list]

 • MARTA REGINA SABAŁA (50 lat)

  ANDRZEJ JANUSZ KLIK (84 lata)

  HANNA MONIKA KAZAHARI (55 lat)

 • [/list]

  Hanna Monika Kazahari to Hanna Klik z Goldenline https://www.goldenline.pl/hanna-klik/. Domyslam sie, ze Marta Regina Sabala tez kiedys nosila nazwisko Klik.  Andrzej Janusz Klik to byly komendant malpolskiej policji, wczesniej funkcjonariusz SB, a pozniej “ekspert” Biura Bezpieczenstwa Narodowego.  Tu jest ciekawy artykul o nim i o jego kolezkach: <LINK_TEXT text=“https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- … nId,100812”>https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-klub-skk-czyli-policyjna-grupa-trzymajaca-wladze,nId,100812</LINK_TEXT>

  Ciekawie wyglada tez watek tokijski w kontekscie Hanny Kazahari mieszkajacej tam od prawie 30 lat:

  Jak myslicie, po co byla esbecja promuje ariowie.com?

  Bardzo ciekawe spostrzeżenia. Ciekawe czy Marcin śledzi ten wątek i jaką ma hipotezę.

  Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

  Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

  Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

  Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

  Nie ma miejsca na negocjacje.
  Dziękujemy za współpracę!