Jezeli ktos posiada dobry produkt, ale nie wie jak go rozreklamowac...

Witam,



Mam 23 lata z wykształcenia informatyk/programista, hobbystycznie zajmuje sie zdrowiem, suplementacja, postami/głodówkami, tradingiem giełdowym(fx/crypto) i chciałbym zajac sie marketingiem, tylko nie od srony naciagania ludzi tylko aby faktycznie jak ktos nie wie jak sie zabrac za reklame czegos pozytecznego tutaj mogłbym pomoc. Znam ciekawe strategie marketingowe, które moga pomoc na rozprzestrzenienie jakiegos produktu aby dotarło to do wiekszego grona ludzi.



Probowałem swoich sił robic to dla znajomego prowadzacego knajpe efekty jakies tam były, ale po kilku tygodniach z innych przyczyn zwinał biznes, teraz powoli pomagam znajomemu zegarmistrzowi wyjsc na powierzchnie w moich okolicach.



Chciałbym pomoc komus kto ma produkt (warunkiem jest aby nie powodował szkody) a który ja bede mogł pomoc rozpowszechnic, poprzez narzedzia social mediów.



Sam bym to robił ale nie mam produktu, nie chce niczego bez sensownego kopiowac, a wszystko co przychodzi mi na mysl wymaga wielu pozwolen i lobby na pewno nie pozwoliło by na az taka pomoc masom,



Potrzebuje stworzyc sobie ala portfolio, robił bym to dla was za free, zeby pózniej moc pokazac efekty innym potencjalnie zainteresowanym, klientom, skoro mamy narzedzia takie a nie inne, i nic nie kosztuja, to szkoda było by z nich nie korzystac.



Zainteresowanych prosze o kontakt na telegramie: @Mgta5 lub mailowo [email protected], bo na forum jestem w kratke.



Pozdrawiam



Marcin G.

1 polubienie

możemy porozmawiać o temacie

Dzieki wszytskim za odzew na priw, portfolio powieksza sie :smiley: , biorac aktualna sytuacje z korona-swirusem, odswiezam temat. Idealny moment na zaczynanie czegos online, kiedy wszyscy siedza w domach nie odrywajac wzroku od swoich social mediów.



Tak jak w orginalnym poscie pomagam w konfiguracji social mediów, oraz dziele sie swoja ciagle powiekszajaca sie wiedza w tym zakresie, za free, bez haczyków. Szukam inspiracji, a najlepszym sposobem na inspiracje jest pomoc innym w rozwijaniu ich pasji i pomysłów…

Odezwij sie do mnie, nie bywam zbyt czesto na forum, fajnie by było gdybys mi napisał jak inni, taki paragraf czym sie zajmujesz i w czym dokładnie trzeba pomoc, usprawni to komunikacje, pozdrawiam.

cześć jestem zainteresowany, pole namiotowe nad morzem albo domki.