JAK WPŁYNĄŁ BIBLIJNY JAH NA ŚWIADOMOŚĆ SŁOWIAN

https://staroslowianie.livejournal.com/4161.html

Bardzo ciekawa strona na temat tego czym jest jahwe oraz bardzo wyczerpujące informacje na temat tego wynaturzonego kultu, symboliki i jego pochodzenia:<LINK_TEXT text=“https://web.archive.org/web/20180901001 … devil.html”>https://web.archive.org/web/20180901001111/http://www.enkiptahsatya.com/41-anu-yahweh-the-true-devil.html</LINK_TEXT>Podałem link do archiwum strony, bo najwyraźniej ktoś przestraszył się zawartości i strona została usunięta.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!