Jak uzdrowić wzrok, zeza i przestać nosić okulary

Bardzo szybki i skuteczny sposób na poprawe wzroku (po paru dniach mysle mozna wyrzucic okulary), oraz wyleczenie oczu z np. zeza. Mój wzrok jest dobry i zrobiłem tą sesje ćwiczeń tylko jeden raz i na drugi dzień (zapominając, że je robiłem) jakoś dziwnie wszystko widziałem, ostrzej i dopiero skojarzyłem, że to dlatego :wink:



https://www.youtube.com/watch?v=K3uuIkUGYZM

Witam; Ciekawy film. Ja już jestem zapoznany z tym tematem. Z innego źródła. Dużo wcześniej. I o masażu oczy, oczodołów, słyszałem i wiem, że to działa. Ja wykonuję taki masaż, jak jestem zmęczony; i to pomaga skutecznie. Ale w tym filmie, jest to bardzo dokładnie pokazane i wytłumaczone. Tak naprawdę od początku; do samego końca . Ja jestem człowiekiem, który przeprowadził wiele eksperymentów, na samym sobie. Wszystkie te eksperymenty, miały skutek pozytywny. Nie chodziło o wzrok. To były inne dziedziny życia, takie jak odżywianie, oczyszczanie organizmu, poprawa zdrowia, rozwój osobisty.

Chyba nadszedł czas, aby spróbować się zmierzyć z wzrokiem. Spróbować go naprawić, a w najgorszym przypadku , poprawić. Tą metodę zamierzam wypróbować na sobie. Zdam relację za jakiś czas. Z postępu, prac nad tym tematem. Tego posta, jeszcze piszę w okularach. Próbowałem bez, okularów; ale był problem. Więc tym razem, jeszcze okulary mam na nosie. Problemem jest to, że trzeba przestać nosić okulary na czas eksperymentu. Po to aby odzwyczaić naszą mózgownicę od ułatwień, typu okulary. Więc nic nie będę mógł napisać, na forum. Nie będę mógł nic napisać, nigdzie. Bez okularów.

Ale jak nie spróbuję, to się nie dowiem, jak to wszystko funkcjonuje. Ta gra jest warta grzechu. Od jutra zaczynam, na poważnie. Dzisiaj, jeszcze czeka na mnie korespondencja, i poczta, i zaległe tematy do napisania. Zamknę to wszystko, i zrobię sobie urlop , w czasie którego zamierzam gimnastykować swoje oczy;

Proszę, trzymajcie kciuki za mnie. Żeby się udało. Nie wiem ile to potrwa? Tydzień, a może więcej. Takie są moje założenia. Tego w tej chwili nie wiem. Jeśli będzie trzeba, to pociągnę dłużej. Dam znać, jak sprawy wyglądają, ale dopiero za jakiś czas. Pozdrawiam wszystkich.

:ugeek:

Trzymamy kciuki i czekamy na relacje! :slight_smile:

Tomasz i jak poprawił się wzrok?

Strasznie długa kuracja, ale czy skuteczna Tomaszu? :smiley:

Mi poprzez ćwiczenia oraz glistnikowe krople własnej produkcji udało się zejść z wadą z -3,5 d do około -1.5 d.

W moim przypadku czas to około półtora roku niezbyt regularnych ćwiczeń.

Dodam, że nadal korzystam dużo z monitorów LCD ze względu na rodzaj pracy.

Tydzien czasu regularnych cwiczen wystarczy na znaczna poprawe. Ważne, żeby przestać nosić okulary swoje. Jak ktoś pracuje przy komputerze, to naprawdę warto kupić okulary filtrujące tzw. blue light, czyli niebieskie światło, bo to ono właśnie niszczy nasz wzrok i zdrowie.