jak rozsiewać informacje (za darmo)

cześć wszystkim,

mam pomysł zupełnie darmowy na informowanie innych ludzi o tym co się dzieje w kraju, historii, tematach bieżących lub wspieranie dobrym słowem.Pomysł wygląda tak.Bierzemy pieniądze i ołówkiem na rewersie piszemy informacje, które nam przychodza do głowy.

np.

“Morawiecki to żydowski agent”

“Wypłać pieniądze z banku zanim będzie za późno”

“Polska jest okradana ponieważ nic nie zrobiłeś żeby to powstrzymać”

itpPieniądze stają się ulotką, którą możemy wręczyć każdemu i nic za to nie płacić a sądzę że przynajmniej jedna odoba to przeczyta na bank

Co sądzicie?

1polubienie

Witam; Bardzo dobry pomysł, co najwyżej bank wymieni na nowe banknoty. Jeśli zaczniemy tak, pisać? To mogą być niezłe jaja, dla przeciwnika. A i sprawca pisania, trudny do uchwycenia. Zawsze można się wytłumaczyć; taki banknot, już dostałem.

Jedna uwaga; Pisać drukowanymi i dużymi literami. Większe podobieństwo wszystkich charakterów. A jeszcze lepiej;

“PISMO TECHNICZNE” Pozdrawiam i udanego sabotażu. :ugeek:

1polubienie

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!